Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Pou

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Pou besleyerek ihtiyaçlarını karşıldaığınız eğlenceli bir oyundur.

POU NEDİR


Pou apk indir, oyununda android ve ios telefonlarınızda kullanabilirsiniz. Pou'nın farklı ihtiyaçları vardır, bunlardan biri beslenme pou'ya bir insan gibi vakit vakit yemeğini vermeniz gerekiyor suyunu, içeceğini, proteinini vermeniz gerekiyor. Aç kalmaması gerekiyor daha iyi oyun oynaya bilmeniz için. Bir diğer ihtiyacı ise oyun. Pou sıkıldığı zamanlar oyun merkezinde farklı farklı oyunlar oynatmanız gerekiyor oynadığınız oyunlarda kazandığınız puan, parayla pou'ya kıyafetler, gözlükler, renkli saç maodeliri, ev dekorasyonu vb. ürünler alabilirsiniz.
Pou Hakkında Önemli Bilgi


Ebeveynlerin çocuklarının kullandığı uygulama, oyunları özelikle takip etmeli. pou oyunu yaşı küçük olan çocuklar için çok fazla öğreticidir. pou'nın lavabo ihtiyacını karşılaması, düzenli beslenmesi, temizliğini yapması. Öğretici örnek davranışlardır küçük yaştaki çocuklar için olumlu davranışlara sahip olmasını sağlamaktadır. Bunu kötü yanları da var oyun içinde karşılarına çıkan reklamların iyi veya kötü olacağını bilemiyoruz. Bu sebepten dolayı ebeveynler çocuklarına belirli saatler tutarak oynamalarına izin vermelidir.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Zakeh
  • Dosya Boyutu: 39
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence