Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

PLANK!

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Plank! apk oyunu ile eğlence dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? oyunu çok hızlı bir şekilde kullandığınız cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Plank! apk oyunu ile eğlence dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? oyunu çok hızlı bir şekilde kullandığınız cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Plank! oyununu oymaya başladığınız zaman çok çok eğlenceli zamanalar geçirecek ve sürekli bu oyunu oynamak isteyeceksiniz, oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir mesaj gönderecektir ve bu mesaj da şöyle gelmektedir. Plank! oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj geliyor. Ve siz de bu mesaja iki farklı şekil de cevap verebiliyorsunuz, bu iki cevaptan biri de şöyledir; Plankoyununun bildirim göndermesine izin ver cevabıdır, bir diğer cevap ise şöyledir; Plank! oyunun bildirim göndermesine izin verme seçeneğidir.


Plank! oyununu çok hızlı ve çok da rahat bir şekil de oynamak istiyor iseniz eğer oyunu hemen kullanmak da olduğunuz android cihazlarınıza indire bilir ve dilediğiniz gibi oyunu oynayabilir ve oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de oyunu çok hızlı bir şekilde kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza da yükleyebilir ve oyunu dilediğiniz gibi oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun oynanışı çok da kolay ve çok da zevklidir. Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir karakter veriyor ve bütün bu oyunu size verilen bu karakter ile oynuyorsunuz, oyunu oynamaya başladığınız zaman oyundaki karakteriniz yüksek yüksek bloklar da oluyor ve bu yüksek bloklardan diğer bloklara geçmeye çalışıyorsunuz, bu bloklara geçişi de nasıl mı yapıyorsunuz diye merak ediyor iseniz eğer hemen açıklayayım; oyunu oynadığınız cihazınızın ekranına basılı tutarak oyundaki karakterinize merdiven, köprü gibi bir yol çıkartıyorsunuz ve ne kadar uzun tutar iseniz köprü, merdiven oluşur. Ve sizin ulaşmanız gereken bloktan uzun bir köprü veya merdiven yapar iseniz eğer oyundaki karakteriniz oyun alanından düşüyor ve oyuna baştan başlıyorsunuz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Kwalee Ltd
  • Dosya Boyutu: 93MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 22, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence