Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Pinterest

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Pinterest APK, daha fazla görsele ulaşınız. Pinterest uygulaması ile aradığınız her hangi bir görsel varsa, en hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Pinterest APK, daha fazla görsele ulaşınız. Pinterest uygulaması ile aradığınız her hangi bir görsel varsa, en hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Aradığınız, her hangi bir görsel kesinlikle Pintereste yer almaktadır. Dövme sanatçılarının, yaptığı çalışmaları ve sanat eserlerini paylaştığı, bahçesini düzenleyen insanları yaptığı görsel zenginliklerini paylaştığı bir platform. Pinterest’e görsel kavramı bir kendisin kaybediyor, bunun yerine “Pin” terimi kullanıyor. Eğer, bir görsel aramaktaysanız bu yerine, bir Pin aramaktayım demeniz gerekmektedir. Paylaştığınız her bir Pin milyonlarca kişiye saniyesinde, en hızlı şekilde ulaşarak görsel bir hazine sağlıyor.

Pinterest APK İndir, butonu ile mobil cihazınıza indiriniz ve kurulumu gerçekleştiriniz. Ardından, Pinterest’i açınız ve üye ol kısmına gelerek, detaylı bir şekilde kişisel bilgilerinizi girerek, adım adım hesabınızı oluşturunuz. Hesabımızı oluşturduk! Şimdi ise sıra profilimizi güncellemekte. Eğer, isterseniz hesabınızı hızlı bir şekilde işletme hesabına yükselte bilir veya kişisel olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Ardından profilimizi, profil fotoğrafı ve diğer kişiler ile birlikte güncelledik. Şimdi ise bir Pano yaratmakta. Panomuza bir isim verdikten sonra, panomuzu yaratıyoruz. Ardından, elimizde olan görselleri yani Pinleri bu yeni oluşturmuş olduğumuz panomuza yükleyerek, paylaşıma hazır bir hale getiriyoruz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Medya
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Pinterest
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence