Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Pimp My Car

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Pimp My Car apk oyunu ile araba yıkama oyunu oynamaya ne dersini? size gelen bütün kirli arabaları yıkayın ve kusursuz bir şekil de sahibine teslim edin oyun en iyisi siz olun.

Pimp My Car apk oyunu ile araba yıkama oyunu oynamaya ne dersini? size gelen bütün kirli arabaları yıkayın ve kusursuz bir şekil de sahibine teslim edin oyun en iyisi siz olun.

Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size çok sıkıcı ve çok da bunaltıcı gelebilir, bu yüzden de oyunu oynamama veya sileme gibi bir hata yapmayın, biraz sabredin ve ileri seviyelere geçmeyi bekleyin. İleri seviyelere geçtikçe oyunun ne kadar da zevkli ve eğlenceli olduğunu görün, oyunu oynadığınız zaman ne kadar da eğlendiğiniz ve ne kadar fazla iyi geldiğiniz en kısa zaman da fark edeceksiniz.

Oyunu çok kolay bir şekil de oynamak isterseniz eğer oyunu çok hızlı bir şekilde kullandığınız ios cihazlarınıza indirerek eğlence dolu zamanlar da geçirebilir ve bütün sıkıntınızı da geçirebilirsiniz, tabi eğer dilerseniz de oyunu kullanmak da olduğunuz android cihazlarınıza da indirerek eğlence dolu zamanlar da geçirebilirsiniz. Oyunun zamanla size bağımlılık yaptığını fark edeceksiniz, bütün boş zamanlarınız da bu oyunu oynamaya çalışacaksınız ve bu oyunu oynaya bilmek için kendinize boş zamanlar da ayırmaya çalışacaksınız.

Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir çok kirli, pis, çamur dolu araçlar getiriyor ve sizden de bu araçları tertemiz, pırıl pırıl yapmanızı istiyor, ne kadar temiz ve güzel bir iş çıkartır iseniz o kadar fazla para kazanmak tasınız. Size gelen araçları ilk olarak bir güzel köpüklüyorsunuz ve daha sonra aracı köpüklü bir şekil de bir süre bekletiyorsunuz, son olarak da basınçlı su ile arabadaki köpükleri temizliyorsunuz, ve araçları tertemiz bir şekil de sahiplerine teslim ediyorsunuz. Oyun bu şekil de devam ediyor, siz de dilerseniz hemen oyunu indiren ve dilediğiniz gibi oyunu oynamaya başlayın

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Good Job Games
  • Dosya Boyutu: 234MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 17, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence