Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Piano Music Tiles 2

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Piano tiles apk oyunu ile bir birinden farklı klasik müziklerle eğlenceli zaman geçirebilir ve stres atabilirsiniz.

Piano Tiles 2 apk oyun indir. Piano Tiles 2 piyano ve oyunun birleştiği çok eğlenceli bir uygulamadır.Piano Tiles dünyanın her yerinden olan klasik müziklerin olduğu bir oyundur. Oyunda seviyenize göre olan müzikleri oynayabiliyorsunuz. Oyunda ekranı dörde bölen siyah tuşlar var. Ve bu tuşlar şarkıya göre hızı azalıp artabilir. Yanlış bir tuşa bastığınızda ya da tuşa basmaya yetişemediğinizde oyunu kaybedersiniz. Eğer canınız varsa canı kullanıp oyuna kaldığını yerden devam edebilirsiniz. Canınız yoksa oyun biter ve tekrar oynayabilirsiniz. Birde oyunun enerji hakkı da var. Eğer enerjiniz biterse enerji hakkınız gelene kadar beklemeniz lazım. 


Oyunda seviye ilerledikçe yeni müzikler açılıyor. Bu müzikleri de oyun oynayarak para kazanmanız gerekiyor. Seviye atladıkça paranız da ekleniyor. Ayrıca oyunda meydana okumalar da mevcut. Bu meydan okumalarda basit, orta ve zor diye üçe ayrılıyor. Ve bu bölümde toplayabildiğiniz kadar nota toplamanız gerekiyor. Ne kadar nota toplarsınız o kadar ödül kazanırsınız. Bu da seviye arttırmanıza ve yeni müzikleri keşfetmenizi sağlıyor. Oyunda klasisizm diye bir bölümde mevcut. Bu bölümde size üç bilet veriliyor ve her kaybettiğinizde bir biletiniz yanıyor. Bu bölümü de kazandığınızda hediyeler veriliyor. Eğer sizde böyle eğlenceli zaman geçirmek istiyorsanız oyunu android ve ios cihazınıza indirerek oynayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Colorful Piano
  • Dosya Boyutu: 118MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence