Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Pet Rescue Saga

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Pet Rescue Saga apk ile aynı renkte olan bütün blokları patlatarak masum hayvanları kötü amaçlı kaçırmaya çalışanlardan kurtarmaya hazır mısın ?


Pet Rescue Saga apk oyun ile kurtarılmadık hayvan bırakmamaya ve bütün bloklara patlatarak oyunun kahramanı olmaya ne dersin?


Pet Rescue Saga oyununu hem androd hiem de ios cihazlarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz. Oyun çok zevkli ve çok eğlenceli bir oyundur, eğer sizde bir oyunun kahramanı olmak istiyorsanız bütün havanları kurtarmak istiyorsanız hemen oyunu kullandığınız cihazınıza indirerek oynamanızı tavsiye ederim.

 

Oyunu cihazınıza yükledikten sonra oyun size bir mesaj gönderecektir Bu mesaj da şudur; pet rescue saga oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj gönderecektir. Daha sonra direk oyuna giriş yapacaksınız. Oyunun temel amacı oyunda olan köpekleri, kedileri, kuşları, tavşanları, sincapları ve birçok hayvanları kaçırmak isteyen kötü kişilerden kurtarmak oyunun temel amacıdır.

 

Oyun nasıl oynanır: oyunun oynanış çok, çok kolay ve eğlencelidir. İlk seviyeler çok kolaydır bu yüzden bu nasıl oyun deyip oyunu bırakmayın biraz oynayıp ileri seviyelere gelmenizi tavsiye ederim. Oyunda yan yana bir birinden farklı renkli bloklar vardır, bu blokların üzerinde ise kurtarmanız gereken hayvanlar vardır. Size verilen renkli blokları patlatarak, blokların üzerinde olan hayvanları en alt seviyeye indirmeniz gerekiyor, bunu da aynı renk olan bloklar yan yana olunca yapabilirsiniz. En az iki aynı renk de blok yan yana olması gerekiyor sizin o blokları patlata bilmeniz için.

 

 

Eğer sizde böyle kahramanca, eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz hemen kullandığınız cihaza oyunun yükleyerek bütün yardıma ihtiyacı olan masum hayvanları kurtarmaya başlayabilirsiniz. Keyifli eğlenceli oyunla dilerim.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: King
  • Dosya Boyutu: 121MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 26, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence