Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Perfect Turn!

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Perfect Turn! apk oyunu ile çılgınca bir boyama oyununa ne dersiniz? Oyunu hemen kullandığınız cihazınıza indirin ve oyunu dilediğiniz kadar oynayın.

Perfect Turn! apk oyunu ile çılgınca bir boyama oyununa ne dersiniz? Oyunu hemen kullandığınız cihazınıza indirin ve oyunu dilediğiniz kadar oynayın.

Perfect Turn! oyununu kullandığınız cihazınıza yüklediğiniz zaman oyun size bir mesaj gönderiyor. Bu mesaj da şöyledir; Perfect Turn! oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj gönderiyor. Siz de bu mesaja iki farklı şekiller de cevap verebiliyorsunuz bu cevaplar ise şunlardır; izin ver seçeneği ve diğeri ise izin verme seçeneğidir. Eğer izin ver seçeneğini seçer isiniz oyun ile bütün değişikler ve farklılıklar da size bir mesaj gelecektir, eğer izin verme seçeneğini seçer iseniz oyun ile alakalı hiç bir mesaj gelmeyecektir.

Perfect Turn! oyununu çok daha rahat bir şekil de oynamak isterseniz eğer hemen oyunu kullandığınız android cihazlarınıza indirerek çok kolay bir şekil de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer isterseniz de çok hızlı bir şekil de kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza da oyunu indirebilir ve dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Perfect Turn! oyununun onanışı çok çok kolaydır. Eğer oyunu ilk kez oynayacaksınız çok hızlı ve çok kolay bir şekil de öğreneceğinize eminim. Oyun da size bir alan veriliyor tabi bu alan her bölüm değişmektedir, her seviye geçtiğiniz zaman daha çok zorlanmaktadır ama oyunu oynarken çok aşırı keyif alacağınıza ve çok fazla eğleneceğinize eminim.

Oyunda size süngere benzer bir şey veriliyor ve bu süngerle de size verilen alanı süngerdeki renge boyamanızı istiyor, boyama işlemini de oyunu yüklediğiniz cihazınızın ekranına dokunarak süngeri hareket ettire bilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: SayGames
  • Dosya Boyutu: 166MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 29, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence