Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Perfect Dunk 3D

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Perfect Dunk 3D apk oyunu ile eğlence dolu bir oyun oynamaya ve keyifli zaman geçirmeye ne dersiniz? oyunu kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza yüklemeniz yeterlidir.

Perfect Dunk 3D apk oyunu ile eğlence dolu bir oyun oynamaya ve keyifli zaman geçirmeye ne dersiniz? oyunu kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza yüklemeniz yeterlidir. Oyunu oynaya bilmeniz için oyun sizden her hangi bir üyelik ve kayıt gibi biri işlem istememektedir oyunu kullandığınız cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Oyunu cihazınıza yüklediğiniz zaman ve ilk kez oynamaya başladığınız zaman oyun size bir mesaj, bir bildirim gönderiyor o mesaj, bildirim şöyledir; Perfect Dunk 3D oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj geliyor. Siz d e bu mesaja isterseniz izin ver diyerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, ister seniz de izin verme diyerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.


Perfect Dunk 3D oyunu çok hızlı bir şekil de oynamak isterseniz eğer oyunu kullandığınız android cihazlarınıza yükleyerek çok hızlı bir şekil de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer isterseniz de oyunu kullandığınız ios cihazlarınıza da yükleyerek oyunu oynayabilirsiniz.


Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir karakter veriyor. sizden istenen ise size verilen karakter ile oyundaki potaya basket atmanız. Ve oyu her seviye de biraz daha zorlanmaktadır, ilk seviyeler de sadece bir potaya batmanız istenmektedir ama oyun seviyelerini geçtikçe oyun zorlanıyor yani yine bir potaya basket atıyorsunuz ama karşınız da engeller çıkıyor, o engelleri aşarak basket atmanız gerekiyor. Bu şekil de oyun devam etmektedir eğer sizde bu şekil de eğlenceli bir oyu oyun oynamak isterseniz hemen oyunu indirerek oyunu onamaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Yarr Games LLC
  • Dosya Boyutu: 133MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 25, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence