Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Parking Jam 3D

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Parking Jam 3D apk oyunu ile karışık bir şekilde park edilen arabaları sırasıyla düzgün bir şekilde karışık parktan kurtarmaya ne dersiniz?


Parking Jam 3D apk oyunu ile eğlenceli zaman geçirmeye ve eğlenceli oyun oynamaya ne dersiniz. Oyunu cihazınıza yüklediğiniz zaman size ilk olarak bir mesaj göndermektedir, bu mesaj da parking jam size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj göndermektedir siz de buna izin ver veya izin verme seçeneklerinden birini seçerek oyuna giriş yapabilirsiniz.

 

Parking Jam 3D oyununu oynayabilmek için kullandığınız android cihazınıza yükleyerek oynayabilirsiniz, ister seniz de kullanmakta olduğunuz ios cihazlarına da yükleyerek oyunu oynayabilirsiniz.

 

Bu oyun karışık bir şekilde park edilen arabaları o karışıklıktan kurtarma maçlı bir oyundur. Oyunun ilk seviyeleri çok, çok kolaydır bu yüzden oyundan sıkılma malısınız, her geçtiğiniz bölüm, her geçtiğiniz seviye oyun zorlaşmaktadır. Bir park alanında karışık bir şekilde park edelin arabaları mantıklı bir şekilde hareket ederek o park alanından çıkarmanız gerekmektedir, bütün arabaları o park alanından çıkartarak seviyeye geçmek desiniz ve bütün bölümlerde aynı işlemi yaparak seviye atlamak dasınız. Her geçtiğiniz bölümde puan kazanmak dasınız bu puan limiti ise yüz de yüze kadar vardır, eğer yüz de yüz puanınızı tamamlar iseniz hediyeler kazanıyorsunuz ve farklı, farklı bölümler açmak dasınız.

 

Eğer sizde bu şekilde eğlenceli bir oyun oynamak ister iseniz hemen kullanmakta olduğunuz cihaza oyunu indirerek oynamaya başlaya bilirsiniz ve keyifli zaman da geçirebilirsiniz. Bu oyunu tablet ve telefonlarınıza da yükleyerek oynaya bilirsiniz keyifli ve eğlenceli oyun oynama dileği ile eğlenceli oyunlar dilerim.

 


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Popcore Games
  • Dosya Boyutu: 288MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence