Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Park Master

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Park Master apk oyununu oynayarak eğlence dolu zamanlar geçirmeye ve kendi bilgilerinizi sonuna kadar kullanmaya hazır mısınız? Canınızın sıkıldığı zaman istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman açıp oynaya bileceğiniz bir oyun oynamaya ne dersiniz?

oyununu oynaya bilmeniz için kullanmak da olduğunuz android cihazlarınıza yüklemeniz gerekiyor ve bu yüklemeyi çok kolay ve çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz, isterseniz de kullandığınız ios cihazlarınıza da çok hızlı ve kolay bir şekil de oyunu indire bilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunu cihazınınıza yüklediğiniz zaman oyun size bir bildirim bir mesaj göndermektedir istiyor o mesaj ise şöyledir; park master oyunu size bildirim göndermek istiyor. Diye bir mesaj gelmektedir siz de bu mesaja isterseniz izin ver diye yanıt verebilirsiniz’ ister seniz de izin verme seçeneklerini seçerek oyunu oynamaya başlaya bilirsiniz. Park Master oyununu bir kez oynamaya başladığınız zaman bir daha bırakma isteği gelmiyor oyun adeta bağımlılık yapıyor. Oyunun oynanışı çok çok kolaydır ve çok kolay olduğu kadar da çok da eğlenceli bir oyundur. Park Master oyununun ilk bir kaç seviyesi aşırı kolaydır, bu sebepten dolayı oyunu oynamamazlık veya oyunu silmek gibi hatayı sakın yapmayın çünkü oyunun diğer seviyeleri, diğer bölümleri çok daha zordur.

Sizleri biraz oyundan bahsedeyim; oyun da bir araba vardır ve sizden bu arabayı belirlenen yere park etmenizi istemektedirler ama bu parkı yaparken size verilen ödülleri, paraları ve hediyeleri de toplamaya dikkat etmelisiniz. Oyunda ki arabayı park etmeniz için parmağınızla park yerine bir çizgi çizmeniz gerekiyor. Bu çizdiğiniz çizgi tamamen size kalmıştır çizdiğimiz çizgiyi nereye doğru çizerseniz araba o tarafa doğru gitmeye başlıyor, eğer bir kare çizerseniz araba o karenin için de gider ve çizmeyi bıraktığınız yer de ise durur.

Eğer siz de bu şekil de eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz kullandığınız cihaza hemen oyunu yükleyerek oynamaya başlaya bilirsiniz ve eğlenceli keyifli zamanalar da geçirebilirsiniz.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: KAYAC Inc.
  • Dosya Boyutu: 71M
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence