Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Paint Pop 3D

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Paint Pop 3D apk oyunu ile eğlence ve keyif dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? Oyunu hemen kullandığınız cihazlarınıza indirin ve dilediğiniz kadar oyunu oynayın.

Paint Pop 3D apk oyunu ile eğlence ve keyif dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? Oyunu hemen kullandığınız cihazlarınıza indirin ve dilediğiniz kadar oyunu oynayın.

Oyunu oynaya bilemeniz için oyunu kullanmak da olduğunuz cihazlarınız yüklemeniz yeterlidir, oyun sizden her hangi bir üyelik, kayı ve benzeri bir işlem istememektedir. Oyunu cihazınıza indirmeniz oyunu oynamanıza yeterlidir. Paint Pop 3D oyununun çok çok fazla beğenilen bir özeliği vardır, bu özelik ise şudur; oyunu istediğiniz yerde, istediğiniz zaman dilediğiniz kadar oynaya biliyorsunuz, oyunu oynayabilmeniz için her hangi bir internet ağına bağlı olmanıza da gerek yoktur.

Paint Pop 3D oyununu çok daha hızlı bir şekil de oynamak isterseniz oyunu hemen kullandığınız ios cihazlarınıza da indirerek çok kolay ve çok da rahat bir şekil de oyunu oynamaya başlaya bilirsiniz aynı şekilde de kullandığınız android cihazlarınıza da oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz ve keyif dolu zamanlar da geçirebilirsiniz.

Paint Pop 3D oyununu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir mesaj göndermek istiyor bu mesaj da şöyledir; Paint Pop 3D oyunu size bildirim göndermek istiyor diye mesaj göndermek istiyor diye bir mesaj gönderiyor. Siz de bu mesaja izin ver seçeneğini seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer isterseniz de izin verem seçeneğini seçerek de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Paint Pop 3D oyunu da size bir silah benzer bir alet veriliyor bu alet sürekli olarak renkli top atıyor, bu renkli topu da karısında olan bir daire çarka atmaktadır. Bu çarkın belirli yerlerin de siyah bloklar vardır geriye kalan bloklar ise beyazdır, sizin yapmanız gerek şey ise renkli top fırlatan makinanız ile sürekli dönen çarktaki beyaz blokları boyamanız. Eğer siyah bloğa top fırlatır seniz oyunu kaybedersiniz ve baştan başlamak zorunda kalırsınız. Oyu bu şekil de ilerlemektedir, eğer siz de isterseniz hemen oyunu indirip oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Good Job Games
  • Dosya Boyutu: 216MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 25, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence