Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Otobüs Simulator : Ultimate

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Otobüs simulator apk indir oyunu en çok sevilen ve oynanan. Türkiye haritalı bir oyundur.

Otobüs simulator apk indir, oyunu çok fazla bilinen ve oynanan bir oyundur. oyunun oynayışı çok kolay ve çok zevklidir, bu oyunu android ve ios cihazlarında kulana bilirsiniz.

 

Oyuna giriş yapa bilmeniz için kendinize bir şirket kurmanız gerekiyor, eğer bir şirket kurmaz iseniz oyunu oynayamazsınız, şirketi kurduktan sonra Türkiye haritasında otobüs şoförü olarak oyuna başlıyorsunuz, zamanla para kazanmaya başlayacaksınız, daha sonra kendinize işçiler, çalışanlar tuta biliyorsunuz. Bu işçilerin, çalışanların maşını vererek sizin kurmuş olduğunuz şirkete çalıştıra bilirsiniz.

 

Oyunda bir birinden farklı otobüs seçenekleri de vardır kazandığınız parayla, çalıştırdığınız elamanların size kazandırdığı parayla bu farklı otobüslerden satın alabilirsiniz, bu farklı otobüsleri satın alıp tekrar farklı bir çalışan, elman tutarak yolculuğa çıkarta bilir ikinci otobüsünüzü de alış olursunuz, bu sayede iki çalışanınız olmuş oluyor ve iki yerden para kazanmış oluyorsunuz.

 

Oyunda gerçek hayata olan olan radyolar bu oyunda da vardır. dinlemek istediğiniz bütün şarkıları, haberleri ve bunun gibi birçok dinlemek istediğiniz şeyi dinleye bilirsiniz. Eğer size böyle gerçekçi bir oyunu oynamak istiyorsanız bu oyunu indirerek oynaya bilirsiniz.

 


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Zuuks Games
  • Dosya Boyutu: 61M
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 26, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence