Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Okey

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Okey apk oyunu ile istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman internetsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Ve çok eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Okey apk indir, oyunu ile nerde olursanız olun internetsiz bir şekilde okey oyununun keyfini çıkarmaya ne dersiniz?

Okey oyunu dünyada bilinen ve çok fazla kullanılan bir eğlence, mantık oyunudur. Bu oyunu oynayabilmeniz için android veya ios cihazlarınıza yüklemeniz gerekiyor, oyunu cihazınıza yükledikten sonra oyuna istediğiniz zaman, istediğiniz yerden oynaya bilirsiniz. Biraz oyunun oynanışından bahsedeyim; eğer oyunu ilk oynayışınız ise biraz zorluk çeke bilirsiniz ama bu zorluk çok sürmez, öğrenmeniz çok kısa zaman alacaktır. Oyunda bütün taşlar hazır bir şekilde sizlere dağıtılmaktadır, sizin yapmanız gereken tek şey elinizdeki taşları bir düzene sokmak ve daha sonra elinizdeki taşları birer per haline getirmek olacaktır. Öncelikle perin ne olduğunu sizlere açıklayayım, elinizdeki taşları açık bir şekilde göre bileceğiniz hale getirmelisiniz daha sonra aynı renkler, aynı sayıları bir araya getirmelisiniz. Örneğin sarı bir, sarı iki, sarı üç bu şekil dizdiğiniz sayılar bir per olmaktadır, bunu sarı bir, sarı iki, sarı üç, sarı dört gibi de çoğalta bilirsiniz ve aynı renk veya aynı sayıları yan yana getirdiğiniz zaman da çift yapmış oluyorsunuz oyunda bite bilmeniz için bu aynı renk ve aynı sayıdan elinizde beş tane olması gerekiyor mesela sarı yedi, sarı yedi, siyah beş

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Ahoy Games
  • Dosya Boyutu: 145MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence