Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Number Puzzle

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

NumBer Puzzle apk oyunu ile bir birinden farklı oyunlar oynamaya ne dersiniz? oynamak istediğin oyunu istediğim zaman aç ve oyna.


NumBer Puzzle apk oyunu ile eğlenceli zamanlar geçirmeye ne dersiniz? Bu oyunu oynaya bilmeniz için kullanmak da olduğunuz cihaza yüklemeniz yeterlidir. Oyunu oynaya bilmeniz için oyun siz den her hangi bir üyelik, kayıt gibi bir şey istememektedir, oyunu cihazınıza yüklemeniz oyunu oynamanıza yeterlidir.

 

NumBer Puzzle oyununu kullanmak da olduğunuz android cihazlarınıza da yükleyerek oyunu oynayabilirsiniz, kullandığınız ios cihazlarınıza da oyunu hızlı bir şekil de indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

 

 

NumBer Puzzle oyununu indirdiğiniz zaman birçok oyun indirmiş oluyorsunuz bir birinde farklı beş oyun vardır bu oyun da o oyunlar ise şunlardır; Gun Master, Number Pazzle, Solitaire, Unblock Me, Roll The Ball oyunları vardır. Bu oyunların hepsi bir birinden farklı bir birinden güzel oyunlardır. Sizlere oyunları kısa kısa anlatmam gerekirse şunları söyleyebilirim.

 

Gun Master: bu oyun da size bir karakter veriliyor ve bu karakter de bir kovboy oluyor oyun başlangıcın da size sadece bir silah veriliyor ve sınırlı sayı da mermi veriliyor siz den istenen şey ise karşınıza çıkan kötü insanlar tek hamle, tek mermi ile öldüre bilmeniz. Bu şekil de oyun devam ediyor her seviye de kötü insan yani öldürmeniz gereken kişi sayısı artmaktadır, bununla birlik de mermi sayınız da artmaktadır.

 

Number Puzzle: bu oyun da ise bir kare kutunun içinde size sayılar veriliyor ve sizde isten şey ise o sayıları sırayla dizmeniz. Boş bir karenin için de verilen sayıları oyuna başla dediğiniz zaman sayılar karıştırılıyor ve sizin o sayıları sırasıyla dizmeniz gerekiyor. Bu oyunun da seviyeleri vardır bu seviyeler ise şöyledir; üç çarpı üçlü seviye, dört çarpı dörtlü seviye, beş çarpı beşli seviye, altı çarpı altılı seviye, yedi çarpı yedili seviye ve son olarak sekiz çarpı sekizli seviyeler vardır. İstediğiniz seviyeyi seçerek oyuna başlaya bilirsiniz.

 

Solitaire: bu oyunu çok fazla anlatacak bir şeyi yok bildiğiniz gibi bir kart oyunudur.

 

Unblock Me: bu oyun ise çoğu oyun gibi seviyeli bir oyundur. Oyunun amacı ise size verilen karışık tahtaların arasında rengi farlı olan tahtayı oradan çıkarmanız, bu şekilde bütün bölümleri bitirmeniz gerekiyor.  

 

Roll The Ball: bu oyun da seviyeli bir oyundur bölümleri geçmeniz gerekiyor. Bu oyun da size bir top veriliyor bu topu ise kırmızı bir deliğe sokmanız isteniyor, bunu da yapabilmeniz için size borular verilmiştir ama bu borular size karışık bir şekil de verilmiştir sizin o karışık boruları düzenli bir şekilde dizerek topu kırmızı deliğe göndermeniz gerekiyor.

 

Eğer siz de böyle bir birinden farklı ve güzel oyunlar oynamak istiyorsanız hemen kullandığınız cihaza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: King Chen
  • Dosya Boyutu: 337MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence