Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Netflix

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Netflix APK, daha önce internetten film izleme deneyimini yaşadınız mı? Eğer yaşamadıysanız, henüz geç kalmış sayılmazsınız.

Netflix APK, daha önce internetten film izleme deneyimini yaşadınız mı? Eğer yaşamadıysanız, henüz geç kalmış sayılmazsınız. Çünkü gün geçtikçe Netflix’in film kütüphanesi git gide daha da zenginleşiyor. Netflix film kütüphanesi içerisinde bulunan bir çok yabancı ve yerli filmleri dilediğinizce izleyebilirsiniz. Fakat, daha iyi bir deneyim ve hizmet için, Netflix’in üyelik sistemi mevcuttur. Ücretli üyelikler fakat Netflix Ücretsiz APK ile bize sunulmuş olan, bir aylık deneme sürümünü edinebiliriz. Eğer, istemezseniz bir ayın sonrasında aboneliği iptal edebilir veya bir paket seçerek devam edebilirsiniz.

Netflix APK indir, mobil cihazınıza kurduktan sonra daha önceden üye olduğunuz, kullanıcı isimi ve şifre ile giriyoruz. Ardından, istediğimizi filmi aratıyoruz, istediğimiz filmi buluyoruz. Açtıktan sonra film için yapılmış olan çevirileri ve dublajları görebilirsiniz. Bunlardan istediğinizi seçiniz ardından, filminizi başlatınız. Fakat, bir anda işiniz veya farklı bir sorununuz çıktı. Filmin ortasında kalmanız gerekmektedir, ama üzülmeyin Netflix’in üzerinde bulunmuş olan bir çok özelliklerden bir tanesi, filminizi veya dizinizi bıraktığınız yerden devam ederek izleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bildirimler bölümlerine giderek, izlediğiniz dizilerin yeni bölümleri veya vizyona girecek filmler, yayına girdiği gibi sizi bilgilendirecektir.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Medya
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Netflix, Inc.
  • İndirme Sayısı: 4
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence