Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Mobile Legends: Bang Bang

Puan: 1.00 (Oylar: 1)

Mobile Legends Bang Bang APK, oyununu daha önce oynadınız mı? Eğer, oynamadıysanız sınırlı bir sürede oynayabileceğiniz, en zevkli oyunlardan bir tanedir.

Mobile Legends Bang Bang APK, oyununu daha önce oynadınız mı? Eğer, oynamadıysanız sınırlı bir sürede oynayabileceğiniz, en zevkli oyunlardan bir tanedir. Çünkü, bunu canlı olarak oyunu oynayan oyuncu kitlesine dayanarak net bir şekilde söyleyebiliriz. Çünkü oyunun içerisinde çok fazla fantastik öğelerin ve karakterlerin bulunması, oyunu oynayan oyuncuları kendisine doğru çekmektedir. Oyun içerisinde bulunan oyun seçenekleri arasında, beşe beş oyun modun da arkadaşlarınız ve rakipleriniz ile birlikte bir savaş meydanını ortasında gerekli görevleri yerine getirerek savaşmaktayız.

İlk öncelikle oyunu bulucuyu başlatıyoruz, ardından karşımıza bir anda zamanlayıcı çıkıyor. Bu zamanlayıcının süresi dolduktan sonra bir anda kendimizi, oyunun yükleme ekranında buluyoruz. Burada diğer oyuncuları yani rakip oyuncuları ve onların seçmiş oldukları karakterleri görmekteyiz. Diğer tarafta ise takım arkadaşlarımızı görmekteyiz, bununla yanı sıra diğer rakip oyuncular gibi kendi karakterimizi ve arkadaşlarımızın seçmiş olduğu karakterleri görmekteyiz. Yükleme ekranı dolduktan sonra, oyun bir anda başlayacaktır. Oyun içerisinde üç adet koridor bulunmaktadır. Üst koridor, orta koridor ve alt koridor. Tabi ki, bir de gizemli ve bir o kadarda eğlenceli bir orman. Üst koridora, orta koridora ve ormana dağılarak toplamda üç kişi giderler. Fakat, alt koridor için durumlar biraz farklıdır. Alt koridora iki kişi gider ardından belirli bir sürenin sonrasında minyonlar gelir ve keşifli dakikalar geçirerek, savaşlar başlar.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Moonton
  • Dosya Boyutu: 99M
  • İndirme Sayısı: 8
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 23, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence