Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

MicroWars

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Micro Wars apk oyunu ile eğlence dolu bir oyu oynamaya ne dersiniz? Oyunu hemen kullandığınız cihazlarınıza indirin ve oyunu dilediğiniz kadar oynayın.


Micro Wars apk oyunu ile eğlence dolu bir oyu oynamaya ne dersiniz? Oyunu hemen kullandığınız cihazlarınıza indirin ve oyunu dilediğiniz kadar oynayın.

Micro Wars oyununu kullandığınız cihazınıza indirdiğiniz zaman oyun size bir bildirim gönderiyor, ve o bildirim de şöyledir; Micro Wars oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj gönderiyor, Siz de bu mesaja izin ver seçeneğini seçerek oyunu oynamaya başlayabiliyorsunuz veya izin verme seçeneğini de seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Micro Wars oyununu çok kolay ve çok da pratik bir şekil de oynamak isterseniz eğer oyunu hemen kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de oyunu kullandığınız android cihazlarınıza da indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Micro Wars oyununu oynamaya başladığınız zaman oyun oyun size bir renk veriyor ve bu renkleri de çoğaltmanızı istiyor, peki bu çoğaltmayı nasıl mı yapacaksınız hemen söyleyeyim. Oyun da size ait bir blok oluyor ve bu blokta size ait bir renk oluyor bu renkli blokların içerisin de belirli sayıda küçük küçük askerler oluyor, bu küçük askerler ile diğer renksiz blokları ve karşı rakibin bloklarını almanız gerekiyor. Küçük askerlerinizi renksiz bloklara göndererek asker sayınızı da çoğaltmış oluyorsunuz, karşı rakibin bloğunu almak istiyorsanız eğer karşı takımın bloğun da bulunan asker sayısından fazla askeri o bloğa göndermeniz gerekiyor, daha sonra o bloğu da kendi bloğunuz yapmış oluyorsunuz. Oyun bu şekil de ilerlemektedir, eğer isterseniz hemen oyunu indire bilir ve dilediğiniz kadar oyunu oynayabilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Dual Cat
  • Dosya Boyutu: 40M
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 28, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence