Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Messenger

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Messenger APK indir seçeneğiniz bize sunmuş olduğu milyonlarca seçenek ve opsiyon bulunmaktadır.

Messenger APK indir seçeneğiniz bize sunmuş olduğu milyonlarca seçenek ve opsiyon bulunmaktadır. Facebook tabanlı olan, zamanla kendi yolunu çizmeyi başarmış olan Messenger, kendisini çok fazla geliştirmiş. Eskiden Facebook üzerinde bulunan, tek APK üzerinden erişerek kısıtlı bir şekilde Facebook’ta bulunan arkadaşlarımız ile mesajlaşıyorduk fakat Messenger ile birlikte bu tamamen değişti. Adeta farklı bir uygulama hissini bizlere sunuyor. Sık-sık yenilenmekte olan ve yeni özellikler. Bir seçenek ile birlikte farklı tasarımları ile adeta kendisini diğer iletişim uygulamalarını gerisinde bırakarak, kendisini sergiletmeyi ihmal etmiyor.

Facebook Messenger APK, arkadaşlarınız ile sınırsız bir şekilde iletişim olanağı sunuyor. Sunmuş olduğu görsel şölen ile birlikte tasarımsal yönleriyle, arkadaşlarınızı istediğin renkte işaretleye bilir veya istediğiniz diğer seçenekleri arkadaşlarınız üzerinden uygulayabilirsiniz. Messenger üzerinden dilerseniz, arkadaşlarınız kaliteli bir şekilde sesli arayarak, onlarla birlikte sesli konuşup keyifli dakikalar geçirebiliriz. Ayrıca, sesli aram ile yanı sıra bulunan görüntülü arama seçeneğini seçerek, arkadaşlarınız veya yakınlarınızı kamera ile görüntü bir şekilde arayınız. Onlar ile keyifli dakikalar geçirip, Messenger keşif ediniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: İletişim
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Facebook
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 21, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence