Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

MEB E-OKUL VBS

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

E-Okul veli bilgilendirme sitemi ile ister kendi öğrenci bilgilerinizi girerek eğitim hayatınız ile bütün bilgilere ulaşabilirsiniz, isterseniz de başka bir öğrencinin bilgilerini girerek o öğrencinin bilgilerini de görebilirsiniz.


E-Okul veli bilgilendirme sitemi apk eğitim öğretim hayatınız ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilir ve kontrol edebilirsiniz.

 

E-Okul veli bilgilerine sistemini ister seniz android isterseniz de ios cihazlarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz, uygulamayı kullandığınız cihaza indirdikten sonra bilgisini görmek istediğiniz öğrencinin bilgilerini girmeniz gerekiyor veya kendi notlarınız veya başka bir şeye bakacaksanız kendi bilgileriniz girmeniz gerekiyor. Bu bilgiler ise şunlardır; Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı girmeniz gerekiyor.

 

Okuduğunuz okulun size verdiği okul numarasını girmeniz gerekiyor ve eğer kimliğiniz eski kimlik ise aile sıra numarasını ve cilt numarası kısımlarını doldurmanız gerekiyor.


Eğer kimliğiniz yeni kimlik ise kimlik kartınızın seri numarasını girmeniz gerekiyor bu bilgiler ile uygulamaya giriş yapıyorsunuz ama bir sonraki adım da bazı bilgiler istemektedir örneğin; doğum yılınız, doğum yeriniz gibi bilgiler de istemektedir.

 

Uygulamaya tamamen giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan panelden bütün bilgilerinize ulaşabilir ve bakabilirsiniz. Bu panelden not bilginize, devamsızlık bilginize, sınav tarihlerini, yazılı ortalamalarını, yıl sonu notlarınıza bakabilir ve kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda da İOKBS sınav bilgilerinizi görebilir, nakil bilgileriniz görebilir, sorumluluk bilgilerinizi görebilirsiniz, almış olduğunuz belgeleri görebilirsiniz ve son olarak da seksen üç seksen üç başvuru sistemine girebilirsiniz. 

Eğer size de kendi okul ile bilgileriniz görmek isteseniz veya başka bir öğrencinin bilgilerini görmek isterseniz uygulamayı cihazınıza indirerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğitim
  • Platform: Android
  • Yayıncı: T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
  • Dosya Boyutu: 30MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence