Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Marbleous!

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Marbleous! apk oyunu ile eğece dolu bir oyun onamaya ne dersiniz? Oyunu hemen kullandığınız cihazlarınıza indirin ve dilediğiniz kadar oyunu oynamaya başlayın.

Marbleous! apk oyunu ile eğece dolu bir oyun onamaya ne dersiniz? Oyunu hemen kullandığınız cihazlarınıza indirin ve dilediğiniz kadar oyunu oynamaya başlayın.

Marbleous! oyununu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir mesaj gönderecektir, ve o mesaj da şöyle olacaktır; Marbleous! oyunu size bildirim göndermek istiyor diye mesaj gönderecektir. Siz de o mesaja iki farklı seçenekler ile cevap verebilirsiniz bu seçenekler ise şunlardır; Marbleous! oyununun bildirim göndermesine izin ver bir diğeri size Marbleous! oyununun bildirim göndermesine izin verem seçeneğidir. İzin ver seçeneğini seçer iseniz oyun ile ilgili bütün gelişmeler de ve değişiklikler de size mesaj gelecektir ve siz bu gelişmelerden ve değişikliklerden haberdar olacaksınız, eğer izin verme seçeneğini seçer iseniz oyun ile ilgili hiç bir değişikliklerden haberiniz, bilginiz olmayacaktır. Ama ben bu gelen mesaja izin ver seçeneğini seçmenizi öneririm.

Marbleous! oyununu çok hızlı ve çok da kolay bir şekil de oynamak isterseniz eğer oyunu çok hızlı bir şekil de kullandığınız android cihazlarınıza inidrebilir ve oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer isterseniz de ios cihazlarınıza da oyunu indire bilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Marbleous! oyunun da size bazı renkli renkli toplar veriliyor ve bu renkli topları da oyun alanın da olan deliklere sokmanızı istemektedir. Oyun da sadece bir topu hareket ettire biliyorsunuz, diğer topları hareket ettiremiyorsunuz. Ama hareket ettire bildiğiniz topu diğer toplara çarptırarak o topları da deliklere sokmaya çalışıyorsunuz. Ama oyun da seviye geçtikçe oyun seviyelerin de ilerledikçe oyun çok fazla karışıyor, hani topun hangi deliğe gireceğiniz bulmanız biraz zorlaşıyor ama oyun çok eğleneli de olmaya başlıyor.

Oyun bu şekil de ilerlemektedir eğer siz de isterseniz hemen oyunu kullandığınız cihazlarınıza indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Popcore Games
  • Dosya Boyutu: 231MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 30, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence