Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Love Pins

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Love Pins apk oyuu ile bütün zor seviyeleri geçerek mavi karakteri, pembe karaktere ulaştırmaya hazır mısınız? sadece pembe karaktere değil oyun da size verilen ödüllere de ulaşın ve oyunun en iyisi siz olun.


Love Pins apk oyunu ile bütün zor seviyeleri geçerek oyundaki karakterinizi kurtarmaya hazır mısınız? Bütün zor görevleri tamamlayarak oyunun en iyisi siz olun.

 

Love Pins oyununu oynaya bilmeniz için kullanmak da olduğunuz cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Oyunu ilk yüklediğiniz zaman oyun size bir mesaj göndermektedir o mesaj ise şöyledir; Love Pins oyunu size bildirim göndermek istiyor. Diye bir mesaj gelmektedir, siz de bu mesaja izin ver diyerek cevap verebilirsiniz, isterseniz de izin verme diyerek cevap verebilirsiniz. Daha sonra da oyunu oynamaya başlaya bilirsiniz.

 

Bu oyunu çok çok daha hızlı oynamaya başlamak istiyor sanız kullanmak da olduğunuz ios cihazınıza yükleyerek çok hızlı bir şekil de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de oyunu kullandığınız android cihazlarınıza da çok hızlı bir şekil de indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Love Pins oyununun oynanışı çok koladır, oyun tamamen bilgi ve zeka oyunudur, oyun da yapmanız gereken şey size verilen karakteri zararsız bir şekil de sevdiği karaktere ulaştırmanız istenmektedir.

 

Oyun da size verilen bir karakter vardır. Bu karakterin rengi mavidir, diğer ulaşmaya çalıştığınız karakterin rengi ise pembedir. Oyun da her zaman mavi karakteri diğer pembe karaktere ulaştırmanız gerekiyor. Tabi bu ulaştırma da kolay olmuyor önünüze bir birinden farklı engeller çıkıyor, bu engellerden en a zararı hatta hiçbir zarar almadan pembe karaktere ulaşmanız gerekiyor.

 

Oyun da sürekli pembe karaktere ulaşmamak dasınız. Bazı bölümler de size ödüler verilmektedir, aynı şekil de bütün engellerden zarsız bir şekil de kurtularak en alt seviyedeki ödüle ulaşmanız gerekiyor.

 

Eğer sizde bu şekil de eğlence dolu bir oyun oynamak isterseniz hemen oyunu cihazınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

 

 


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Supersonic Studios LTD
  • Dosya Boyutu: 222MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence