Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Laser Cutting

Puan: 1.00 (Oylar: 1)

Laser Cutting apk oyunu ile çok fazla eğlenceli zamanlar geçirmeye ne dersiniz? Kullanmak da olduğunuz cihazınıza hemen indirin ve oyunu dilediğiniz kadar oynayın.


Laser Cutting apk oyunu ile çok fazla eğlenceli zamanlar geçirmeye ne dersiniz? Kullanmak da olduğunuz cihazınıza hemen indirin ve oyunu dilediğiniz kadar oynayın. Oyunu ilk oynamaya başladığınız çok az zorlana bilirsiniz, ama çok kısa bir süre de b zorlanmaya atlatacaksınız. Oyunu oynadıkça oynayasınız geliyor ve çok güzel zamanlar da geçirebiliyorsunuz.

 

Oyunu oynayabilmeniz için kullanmak da olduğunuz cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Oyun siz den her hangi bir üyelik ve kayıt gibi bir işlem istememektedir, sadece oyunu kullanmak da olduğunuz cihazınıza indirin ve oynamaya başlayın. Bu oyun çok kolay bir oyundur da eğer oyunu ilk kez oynayacak iseniz çok az zorlana bilirsiniz ama bu zorlanmayı çok kısa bir sürede atlata bilirsiniz. Bu zorlanmayı atlattıktan sonra oyunu çok iyi bir şekil de oynayacağınıza eminim, oynadıkça da oyundan çıkmak istemeyeceksiniz.

 

Bu oyunu çok daha hızlı bir şekil de oynamak isterseniz kullanmak da olduğunuz ios cihazınıza çok hızlı bir şekil de oyunu indirebilir ve hem oynamaya da başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de kullandığınız android cihazınıza da oyunu indirerek çok hızlı bir şekil de oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu cihazınıza ilk indirdiğiniz zaman oyun size bir bildirim göndermektedir, bu bildirim ise şöyledir; laser cutting oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj gelmektedir. Siz de bu mesaja izin ver diyerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz veya izin verme diyerek de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Bu oyunun oynanışı da çok kolaydır. Oyunda size bir lazer veriliyor bu lazerle de sizden bazı şeyleri kesmenizi istiyor. Kesmenizi istediğin şeyin resmini de resmini size veriyor, daha sonra sizde keseceğiniz resmin ayısını bir tahtanın üzerine noktalar halinde çiziyorsunuz. Çizdiğiniz noktaların üzerinden geçerek lazer yarımı ile kesiyorsunuz. Oyun tamamen bu şekilde devam etmektedir, siz de karşınıza çıkan bütün ürünleri kusursuz bir şekil de çizip keserek oyunun en iyisi olabilirsiniz.

 

Hemen oyunu indirip dilediğiniz kadar oynamanızı sizlere tavsiye ederim. Şimdiden bol keyifli ve eğlenceli oyunlar dilerim.

 


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Dual Cat
  • Dosya Boyutu: 139MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 26, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence