Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Koş Sosis Koş!

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Koş sosis koş! Apk oyununu oynayarak keyif dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? Koş sosis koş! Oyununu oynaya bilmeniz için kullanmak da olduğunuz cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Oyunu oynaya bilmeniz için oyun sizden her hangi bir üyelik ve kayıt gibi bir işlem istememektedir cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Oyunu indirdikten sonra istediğiniz yer de açıp oynaya bilirsiniz ve en güzel özelliği ise internetsiz yani çevrim dışı oynaya inileceğiniz bir oyundur, nerde olursanız olun koş sosis koş oyununu oynayabilirsiniz.

Koş sosis koş! Oyununu kullanmak da olduğunuz android cihazınıza da indirerek çok hızlı bir şekil de oyunu oynamaya başlaya bilirsiniz, ister seniz de kullandığınız ios cihazınıza da oyunu çok hızlı bir şekil de indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Koş sosis koş! Oyunu çok kolay bir oyundur eğer ilk kez oynayacak iseniz sadece bir kaç oyun zorlana bilirsiniz ama daha sonra çok iyi bir şekil de oynamaya başlayacaksınızdır. Oyun ilerleyen seviyeler de daha kolaylaşmaya başlayan bir oyun değildir sadece siz oyuna alıştığınız için oyun size daha kolay gelmeye başlayacaktır, zor bir oyun olduğu kadar da çok da eğlenceli bir oyundur.

 Size biraz oyundan bahsetmem gerekirse şunları söyleye bilirim; oyun da gerçek hayata olan sosis vardır, bu sosis sizin oyun da oynadığınız karakter oluyor bütün bu zorlukları bu sosis ile görmektesiniz. Oyunun bir tek amaca vardır o da sosis iken başlangıç noktasından başlayarak hiçbir zarar görmeden bitiş noktasına varmanız. Oyun sırasın da karşınıza bir çok engeller, parkurlar ve zorluklar çıkıyor siz de bu engellerden veya parkurlardan hiçbir zarar görmeden bitiş noktasına varmanız gerekiyor. Oyun da olan sosis karakterinizi sosisin üstüne basarak hareket ettire biliyorsunuz, oyun başladığı gibi sosis çok yavaş bir şekil de yürümeye başlıyor ama siz onun üstüne veya ekranın her hangi bir yerine basarak daha hızlı hareket etmesini sağlamaktasınız ve hızlı koşmaya başlarken de arkaya doğru eğilerek koşmaya başlıyor, bunun sebebi ise karşısına çıkan engellerden kaça bilmek için.

 Eğer siz de bu şekilde eğlenceli bir oyun oynamak istiyor iseniz kullandığınız cihazınıza hemen oyunu indirerek oynamaya başlaya bilirsiniz şimdiden bol keyifli ve eğlenceli oyunlar dilerim.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Crazy Labs by TabTale
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 26, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence