Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster? 2020

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Kim Milyoner Olmak İster? apk bilgi yarışması ile size sorulan bütün sorulara doğru cevap vererek en büyük ödülleri almaya ne dersin?


Kim Milyoner Olmak İster apk oyunu ile eğlenceli zaman geçirmeye ve bilgi dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz?

 

Kim Milyoner Olmak İster oyununu ister kullanmak da olduğunuz android cihazınıza yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz, isterseniz de kullanmakta olduğunuz ios cihazına yükleyerek de oynamaya başlayabilirsiniz. Bu oyunu oynaya bilmeniz için her hangi bir üyelik ve benzeri bir şey yapmanıza gerek yoktur, direk oyuna başlaya bilirsiniz.

 

 

Kim Milyoner Olmak İster oyunu çok kolay oynanan ve oynaması da çok zevkli bir oyundur. Oyunu oynaya bilmeniz için kullanmakta olduğunuz cihaza yüklemeniz yeterlidir, oyunu oynamaya başladığınız zaman sizi bir giriş paneli karşılayacaktır bu panelden oyuna ait olan her şeye ulaşa bilirsiniz. Giriş panelinde olan seçenekler şunlardır; ilk olarak oyuna başla seçeneği vardır, daha sonra tiryaki paketi seçeneği vardır bir diğeri ise, siz de soru hazırlayın seçeneği vardır, son olarak da puan tablosu vardır.

Oyunun da ekranın sol üst kısmından oyunun sesini kapatabilir veya sesi açabilirsiniz, birde ses kısıp açma tuşunun altında oyunu çok kısa kurallarını anlatan bir tuş vardır oradan oyunun kurlarını görebilirsiniz.


Kim Milyoner Olmak İster oyununu oynamaya başladığınız zaman size bir soru soruluyor ve o sorulara bir de dört şık veriliyor. Bu dört şıktan sadece bir şık doğrudur, onu da siz size sorulan soruyu mantıklı düşünerek ve doğru hesaplamalar yaparak çözmeye çalışıp o dört şıktan sadece bir doğru olan şıkı bulmaya çalışacaksınızdır. Size ekstra olarak da bazı şanslar tanınmaktadır, bunlar ise; direk doğru cevabı veren bir hak, diğeri ise seyirciye sorma hakkı yani direk sorunun cevabı, bir diğeri ise yüz de eli, yüz de eli hak bu ne demek oluyor.

 


Açıklayayım hemen; dört seçeneğin olduğu soruda iki yanlış olan cevabı alıyor bir doğru cevap, bir de yanlış cevap olan şıkları bırakıyor yani size yüz de eli, yüz de eli şans veriyor, bir diğer seçenek ise facebook bağlanarak arkadaşlarınıza soru sorma hakkıdır ve son olarak ise çift cevap hakkı vardır bu çift cevap hakkı ilk barajı geçince size veriliyor ilk baraj ise bin TL alınca geçiliyor.


Eğer siz de böyle bilgi dolu bir oyun oynamak istiyorsanız kullandığınız cihaza hemen oyunu indirerek oynamaya başlayabilir ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğitim
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Teba Software
  • Dosya Boyutu: 15MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 23, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence