Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster!

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Kim milyoner olmak ister! Apk yarışma oyunu ile büyün bildiklerinizi ve bilgilerinizi kullanarak oyunun en iyisi olmaya hazır mısınız?

Kim Milyoner Olmak İster! Apk yarışma oyunu ile bilgi dolu bir yarış oyunu oynamaya ne dersiniz? Size sorulan bütün sorulara doğru cevabı vererek oyunun en yüksek puanını alın.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını oyanaya bilmeniz için kullanmak da olduğunuz cihazınıza yüklememiz yeterlidir. Oyunu oynaya bilmeniz için, oyuna giriş yapabilmeniz için oyun sizden her hangi bir üyelik, kayıt gibi bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Oyunu sadece kullandığınız cihazınıza yüklemeniz yeterlidir.

Eğer ister seniz de oyunu daha da hızlı bir şekil de kullanmaya başlayabilirsiniz onu da kullandığınız android cihazlarınıza oyunu indirerek çok hızlı bir şekide oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, başka bir seçenekle de kullanmak da olduğumuz ios cihazlarınıza da oyunu indire bilirsiniz ve çok hızlı bir şekil de oyunu oynamaya başlayabilirseniz. Kim Milyoner Olmak İster! Oyunun da tamamen bilgi, mantık, matematiksel gibi sorular sorular sorulmaktadır. Bu her bir sorunun belirli bir ödülleri vardır, her bir sorunun farklı miktar da para ödülü vardır. Sizin yapmanız gereken tek şey var o da size sorulan her soruya doğru cevap vermeniz. Eğer bazı sorular da çok zorlanıyor iseniz size verilen joker lerimizi de kullanabilirsiniz bu saye de çok daha fazla puan kazanabilirsiniz.

Bu oyunu oynarken çok fazla eğlendiğinizi fark edeceksinizdir. Ve çok eğlendiğinizi fark ettikten sonra sürekli bu yarışma oyununu oynama isteği olacaktır içiniz de, neden diye soracak olursanız oyun hem çok hızlı zamanın geçmesine sebep oluyor hem de sizin kendi bilginizi geliştiriyor ve en önemlisi de sizin bidiğiniz şeyin ne kadar doğru olduğuna veya ne kadar da yanlış olduğunu görebilmenize yarayan bir oyundur.

Eğer siz de bu şekil de hem eğlenceli hem de bildi dolu bir oyun oynamak isterseniz hemen oyunun indirin ve oynamaya başlayın.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Pera Games
  • Dosya Boyutu: 15MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 26, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence