Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Kelimelik

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Kelimelik apk oyunu ile arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli, bilgi dolu zaman geçirmek istiyorsanız oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Kelimelik apk oyunu ile çevrendeki arkadaşların ile birlikte eğlenceli zaman geçirmeye ne dersin?kelimelik oyununu android ve ios cihazlarınıza yükleyerek oynayabilirsiniz. Oyunu oyanaya bilmeniz için giriş yapamanız gerekiyor, giriş yapabilmeniz için iste bir kaç seçenek vardır bunlar ise; facebook hesabınız ile giriş yapabilirsiniz veya e-posta adresinizi yazarak da giriş yapabilirsiniz ve misafir girişinden de girebilirsiniz, eğer kulandığınız cihaz iphone ise apple hesabınız ile de oyuna giriş yapabilirsiniz.Oyuna girişi sağladıktan sonra direk oyun giriş paneline geçmektesiniz. Bu panelde ise yeni oyuna giriş yapabilirsiniz, oyunlarım kısmından oynadığınız oyunlara girebilirsiniz, süper liglere girebiliyorsunuz, profil kısmına girerek de oyundaki başarılarınızı görebilirsiniz, en yüksek puanlarınızı, en uzun kelimenizi ve en fazla puan aldığınız kelimeyi, toplam oyuncuyu, toplam biten oyunu, toplam aktif oyunlarınızı, galibiyet, yenilgi, beraberlik, teslim olama ve geçerli olan kelimeleri görebiliyorsunuz. Ayarlar kısmında ise; kullanıcı adını, hesap şifresini, ve oyuna ait e-posta hesabı varsa eğer değiştire biliyorsunuz.

Biraz da oyunun oynanışından bahsedeyim kelimelik oyunu çok eğlenceli ve çok kolay bir oyundur aynı zamada kelime haznenizi genişletecek bir oyundur. Oyunu oynamak istediğiniz arkadaşınızla oyuna girdikten sonra sırayla kelimeleri tamalamaktasınız. Oyuna başladıktan sonra oyun size yedi harf vermektedir sizde bu harfler ile anlamlı bir kellime oluşturmanız gerekiyor, daha sonra oyun sırası oynadığınız arkadaşınıza veya rast gele seçilen kişiye geçmektedir. O da elindeki harfler ile bir anlamlı kelime oluşturduktan sonra sıra tekrar sise gelmektedir, oyun bu şekil ilerlemektedir. Eğer sizde arkadaşlarınızla veya canınızın sıkıldığı zaman eğlenerek zaman geçirmek istiyorsanız kelimelik oyununu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: He2 Apps
  • Dosya Boyutu: 65MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence