Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Kelime Gezmece

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

kelime gezmece apk oyunu ile çok eğlenceli bir oyun oynamaya ne dersiniz? ve aynı zamanda kendi kelime haznenizi de geliştirmeye hazır mısınız?


Kelime gezmece apk oyunu ile kendi kelime haznenizi daha fazla genişletmeye ve eğlenceli saatler geçirmeye hazır mısınız?

 

Kelime gezmece oyununu ister seniz adnroid cihazlarınıza kullanabilirsiniz, ister seniz de ios cihazlarınıza oyunu indirerek kullanabilir ve oyunu oynayabilirsiniz. Kelime gezmece oyunu çok fazla eğlenceli bir oyun olduğu kadar da çok fazla öğretici bir oyundur da, oynayarak zevk aldığınız kadar bilgi sahibi de oluyorsunuz. Kelimle gezmece oyununu kullandığınız cihaza yükledikten sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun sizden her hangi bir üyelik ve benzeri bir şey istememektedir, ama oyunu oynamaya başladığınız zaman ilk girişinizde size bir mesaj göndermektedir bu mesaj da şöyledir; kelime gezmece oyunu size bildirim göndermek istiyor. Sizde bu mesaja evet ya da izin verme diye seçeneklerinden birini seçiyorsunuz.

 

Kelime gezmece oyunu çok farklı bir oyundur, ama bu farklılığı ile kendini çok beli eden bir oyundur. Kelime gezmece oyunu bir bulmacaya çok benzemektedir ama bulmacadan da farklıdır. Farkı ise şudur; bir bulmacada birkaç boşluk verilir size ve bir soru sorulur siz de o soruya göre o boşluğa gelecek kelimeyi buluyorsunuz. Ama kelime gezmece oyunu öyle değildir. Kelime gezmece apk oyununda size boşluk verilir ve aşağıda da o boşluklara uygun kelimeler verilir sizde o boşluklara uygun bir şekilde kelimeyi seçersiniz.

 

Sizlere oyunu anlatmam gerekirse şunları söyleyebilirim: oyuna giriş yaptığınız zaman bütün giriş işlemlerini bittirdikten sonra direk oyuna gir yapacaksınız dır. Oyunda size bir dairenin içinde harfler veriliyor bu harflerden bir, iki, üç veya dört kelime çıkıyor bunları da sizin bulmanız gerekiyor, yukarıda verilen boşluklara uygun bir şekilde aşağıdaki kelimeleri seçmeniz gerekiyor. Oyunun oynanışı bu kadar kolaydır ve de bu kadar eğlencelidir, oyunun ilk birkaç seviyesi çok kolaydır bu nasıl bir oyun gibi cümleler kura bilirsiniz ama o tarz cümleler kurmanızı tavsiye etmem, birkaç el oynadıktan sonra oyunun yavaş, yavaş zorlandığını siz de fark edeceksinizdir.

 

Eğer siz de bu şekil bir oyun oynayarak hem eğlenceli zaman geçirmek için hem de kendi kelime haznenizi genişletmek istiyor iseniz hemen oyunu kullandığınız cihaza indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, keyifli bol eğlenceli oyunlar dilerim.      


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğitim
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Funlab Software Ltd.
  • Dosya Boyutu: 113MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence