Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Kamyon Simülatör 2018 : Europe

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Kamyon simülatör oyunu tamamen Türk yapımı bir kamyon oyunudur, ve bu oyun çok fazla bilinen ve oynanan bir uygulamadır.

Kamyon simülatör 2018 europe apk indir oyunu tamamen Türk yapımı bir kamyon oyunudur, ve bu oyun çok fazla bilinen ve oynanan bir uygulamadır.

 

Oyunu android ve ios cihazlarınıza yükleye bilirsiniz, oyunu indirdikten sonra ilk olarak yapmanız gereken şey kendinize bir şirket kurmaktır. Kurduğunuz bu şirket sayesinde oyunda para kazana bileceksiniz, oyunda şirket kurmadan oyunu oynayamıyorsunuz.

 

Oyunda birbirinden farklı dokuz kamyon seçeneği vardır. Bütün özeliklerde gerçeğe yakın olduğu gibi kamyonu süreme özelliği de gerçeğe çok fazla yakındır, güncel hayata dinlediğiniz radyonun aynısı bu oyunda da vardır ve iki yüz yeli farklı radyo seçeneği bulunmaktadır, gerçek hayta olan paralı yolar, oyunda da birebir vardır, gerçek bir kamyon şoförünün uyumak, karnını doyurmak, tuvalet ihtiyacını gidermek gibi ihtiyaçları vardır, bu ihtiyaçların aynısı oyunda da vardır, gerçekte ola hava olayları da oyunda bulunmaktadır, karlı hava, sisli hava, yağmurlu hava gibi hava durumları vardır, oyunda harika mekanlar ve grafikler de vardır, farklı kamera açıları da bulunmaktadır iç kamera, dış kamera, üç yüz atmış derece dönen kamera açıları bulunmaktadır, en önemli ve en güzel olan özelik ise oyun tamamen Türkçe bir oyundur.

 

Oyunun oynayışı da çok kalay ve zevklidir. Oyuna başladığınız zaman aracınızı start, stop tuşuna basarak aracı aktif ede bilir veya kapata bilirsiniz, daha sonra emniyet kemerinizi takmanız gerekiyor. Fren ve gaz butonlarıyla da aracınızı yönete bilirsiniz, ayarlar kısmından aracınızı nasıl yönlendirmek istediğinizi seçe bilirsiniz.

 


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Zuuks Games
  • Dosya Boyutu: 488MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 26, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence