Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Kafa Topu 2

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Kafa topu 2 ile eğlenerek futbol oyunu oynamya hazırmısınız.

Kafa topu 2 apk indir oyunu dünyada en popüler oyunlardan biridir, çok kolay bir oynayış tarzı olmasına rağmen yine de en çok seçilen ve en çok oynanan oyunlardan biri olmaktadır.

Kafa topu 2 oyunu iki kişilik oynanan bir oyundur. Ve oyunun oynaması da çok kolaydır, sizinle birlikte bir rakibiniz vardır Ve her iki takımında kendi kaleleri vardır. Oyun başlangıcına sahanın tam ortasından oyun sahasına bir top bırakılmaktadır, diğer futbol oyunlarına göre farklı bir futbol oyunudur, diğer futbol oyunlarında ayak, kafa, göğüs gibi bölgeler kullanılırken kafa topu 2 oyununda sadece kafa ve ayak kullanılmaktadır, oyunda sürekli sol taraftaki futbolcuyu siz yönetmektesiniz. Oyunda ayakla topa sadece iki farklı şekilde vura bilirsiniz ilk olarak ya sadece havya doğru vurabilirsiniz ya da sadece ileri yöne doğru vurabilirsiniz.

 Oynadığınız cihazın sol alt köşesinde iki tuş vardır. Bu tuşlarla futbolcunuzu ileri veya geri hareket ettire bilirsiniz, sağ alt köşesinde ise topa vermek istediğiniz yönleri havya, ileriye gibi yönleri yönetmektesiniz, bir de zıplamak için kullanacağınız bir tuş vardır, bu tuşa da topa kafa atma tuşu diyebiliriz top havadayken zıplayarak topa kafa atabilirsiniz,

Oynadığınız cihazın sol süt kısmında ise oyunda kullanabileceğiniz süper güçler vardır. Oyun başlangıcında size iki süper güç vermektedir, bunlardan biri ‘’ dondurma ‘’ özeliğidir dondurma özeliğini kullanarak karşı rakibinizi olduğu yerde bir buz kütlesine hapis etmektedir bu hapis sadece on saniye sürmektedir, diğer özelik ise oynadığınız futbol topunu üç saniyeliğine patlayan bir bombaya dönüştürmektedir. Bu iki özeliği aynı anda kullanırsanız rakibinizin kalesine çok raht bir şekilde gol atabilirsiniz, mesela rakibiniz tam havaya zıpladığı zaman dondurma özeliğini kullanırsanız diğer özeliğinizi kullanmadan çok rahatça karşın rakibe gol atabilirsiniz. Eğer sizde eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız kafa topu 2 oyununu android ve ios cihazlarınıza indirerek oynaya bilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Masomo Gaming
  • Dosya Boyutu: 153MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence