Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Kaave Falı - Falcı Bacı

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Kaave Falı - Falcı Bacı apk uygulaması ile içtiğiniz kahvenin fotoğrafını çekerek uygulamaya atıp falcı bacının sizin ile yorum yapmasına ne dersiniz?


Kavve Falı- Falcı Bacı apk uygulaması ile içmiş olduğunuz kahvelerin, fincanlarının fotoğraflarını çekerek Kavve Falı- Falcı Bacı’ya göndererek kendiniz ile ilgili ileri dönük bilgiler almaya ne dersiniz?

 

Kavve Falı- Falcı Bacı uygulamasını kullanmak da olduğunuz cihaza yüklemeniz yeterlidir. Bu uygulamayı ister seniz android cihazlarınıza indirerek kullanabilirsiniz, isterseniz de ios cihazlarınıza yükleyerek uygulamayı kullanabilirsiniz.

 

Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanmaya başladığınız zaman size hangi dili kullanmak istediğinizi soruyor daha sonra falınızı nasıl bakacağınızı size anlatmaktadır. Kahve falınızı nasıl baka bilirsiniz; içmiş olduğunuz kahvenizi, kahve fincanınızın altlığına ters çevirerek bırakıyorsunuz daha sonra da fincanın soğumasını bekliyorsunuz, tabi soğumasını da beklerken içinizden bir dilek tutmayı da unutmayın.

 

Fincan soğuduktan sonra fincanın birkaç fotoğrafını çekerek falcı bacıya gönderin daha sonra da falcı bacının kahvenizi yorumlamasını bekleyin. Falcı bacı kahvenizi yorumladıktan sonra size bildirim gelecektir, siz de isterseniz arkadaşlarınız ile paylaşabilir, isterseniz de kendinize saklayabilirsiniz. Bir günde toplam üç kahve falı baktırma şansınız vardır, eğer daha fazla fal baktırmak isteseniz ekstra çip almanız gerekiyor.  

 

 

Uygulamaya giriş yaptığınız zaman karşınıza bir panel çıkıyor o panelde uygulamanın bütün özeliklerini kullanabilir ve faydalanabilirsiniz. Sağ üst köşede olan artı tuşuna basarak bazı bilgiler alabilir ve kullanabilirsiniz. Kahve falı; falcı bacı ve arkadaşları kahve fincanınızdaki gizemleri ortaya çıkarır. Melek kartı; melek kartları sana yol gösteren, aklındaki soruların cevabını verir. Dert ortağı; falcı bacı ve arkadaşları derdine ortak olsun, paylaşamadığın sorun kalmasın bu say de.

 

Eğer siz de bu şekilde geleceğe dair birkaç bilgi almak istiyorsanız hemen kullandığınız cihaza uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Tasarım
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Didilabs BV
  • Dosya Boyutu: 162MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence