Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Jump Rope 3D!

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Jump Rope apk oyununu ile eğlence dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? Oyunu hemen kullanmak da olduğunuz cihazınıza indirin ve eğlence dolu bir oyun oynayın. sürekli salanan piten sona kadar atlayın, rakipleiniz oyunu kaybedinceye kadar pite atlayın ve oyunun en isisi siz oln.


Jump Rope apk oyununu ile eğlence dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? Oyunu hemen kullanmak da olduğunuz cihazınıza indirin ve eğlence dolu bir oyun oynayın. Oyunu cihazınıza ilk indirdiğiniz zaman oyun size bir mesaj göndermektedir. Bu mesajda şöyledir, jump rope oyunu size bildirim göndermek istiyor diye mesaj göndermek istiyor. Diye bir mesaj göndermektedir, siz de bu mesaja izin ver iye yanıt vererek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de izin verme seçeneğini de seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Oyunu oynamaya başladığınız zaman çok keyif almaya başladığınızı fark edeceksinizdir ve oyunu daha da fazla oynamaya başlayacaksınızdır. Oyunu oynayabilmeniz için her hangi bir üyelik ve kayıt gibi bir işlem yapmanız gerekmiyor, oyun sizden her hangi bir üyelik, istememektedir oyunu cihazınıza indirmeniz yeterlidir. Jump Rope oyununun çok fazla sevilen ve çok da beğenilen bir özeliği vardır, bu özelliği ise oyunun çevrim dışı da oynana bilinmesidir. Nere de olursanız olun ve ne zaman isterseniz isteyin oyunu açıp oynayabilirsiniz.

 

Jump Rope oyununun oynanışı da çok koladır, eğer oyunu ilk kez oynuyor iseniz çok az zorlanabilirsiniz ama oyunu birkaç kez oynadıktan sonra gayet güzel bir şekil de oyunu oynamaya başlayacaksınızdır ve zaman geçtikçe oyunu oynayabilmeniz için kendinize boş zamanlar ayırmaya çalışacaksınız ve bütün boş zamanlarınızda da bu oyunu oynayacaksınızdır.

 

Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun direk başlama paneline yönlendirecektir sizi o giriş panelinden oyununda yapmak istediğiniz bütün işlemleri yapabilirsiniz, bu dayede oyundaki rakiplerinizden kendinizi çok kolay bir şekilde ayırabilirsiniz ve oyundaki sıranızı da çok kolay bir şekli de görebilirsiniz. Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun karakteriniz oyunda ende olmaktadır diğer oyuncular ise sizin karakterinizin arkasındadır. Oyunun amacı sallanan ipin üstünden sürekli olarak atlaya bilemeniz, diğer rakipler eleninceye kadar. Eğer sürekli sallanan ipe basar iseniz oyunu kaybetmiş oluyorsunuz ve oyuna baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

 

Eğer siz de bu şekil de keyifli, eğlenceli, aksiyonlu ve heyecan dolu bir oyun oynamak isterseniz kullanmak da olduğunuz android ve ios cihazınıza çok hızlı bir şekil de indirerek oynamaya başlayabilirsiniz, şimdiden hepinize boş keyifli ve bol eğlenceli oyunlar dilerim.

 


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: 8SEC Games
  • Dosya Boyutu: 280MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 18, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence