Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Jump Race

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Jump Race apk oyunu ile eğlence dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? Oyunu oynanışı çok çok kolaydır, oyunu ilk kez bile oynayacak iseniz çok hızlı bir şekil de oyunu çöze bilirsiniz ve eğlence dolu zamanlar da geçirebilirsiniz.

Jump Race apk oyunu ile eğlence dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? Oyunu oynanışı çok çok kolaydır, oyunu ilk kez bile oynayacak iseniz çok hızlı bir şekil de oyunu çöze bilirsiniz ve eğlence dolu zamanlar da geçirebilirsiniz.

Jump Race oyununu ilk oynamaya başladığınız zaman oyun size bildirim, bir mesaj gönderiyor o mesaj da şöyledir; Jump Race oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj gönderiyor. Size de iki seçenek sunuluyor, bu seçeneklerden biri şudur; izin ver seçeneğidir. İzin ver seçeneğiniz seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, izin ver seçeneğini seçtiğiniz için oyun ile ilgili bütün gelişmelerden haberdar olacaksınızdır, bütün değişiklikler de size mesaj gelecektir, bir diğer seçenek ise izin verme seçeneğidir. İzin verme seçeneğini de seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, ama oyun ile her hangi bir gelişmede ve değişiklerden haberdar olamayacaksınız.

Jump Race oyununu çok aşırı hızlı ve çok pratik bir şekil de oynamak isterseniz oyunu hemen kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza indirerek oyunu oyamaya başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de kullandığınız android cihazlarınıza da oyunu indirerek eğlence dolu zamanlar da geçirebilirsiniz.

Jump Race oyununun oynanışı da çok aşırı derece de kolaydır. Oyunda size ait bir karakter oluyor ve sizden başka iki rakip de oluyor oyun da, bu iki rakibinizden önce oyunun başlangıç noktasından, oyunun bitiş noktasına ulaşmanız gerekiyor. Tabi oyunun başlangıç noktasından, bitiş noktasına ulaşmaya çalışırken karşınıza engeller de çıkıyor. Bu engellere yakalanmadan bitiş noktasına varmanız gerekiyor. Oyunda karakteriniz sadece ile yöne doğru hareket edebiliyor, bu hareketi de oyunu oynamak için yüklediğiniz cihazın ekranına dokunarak gerçekleştirebiliyorsunuz, her bir dokunuşunuz da bir adım ileriye zıplamaktadır. Oyun bu şekil de ilerlemektedir, eğer siz de bu şekil eğlence dolu bir oyun oynamak isterseniz oyunu hemen indirin ve oyunu oynamaya başlayın.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: 8SEC Games
  • Dosya Boyutu: 216MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 27, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence