Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Jump Dunk 3D

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Jump Dunk 3D apk oyunu ile eğlence dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz?

Jump Dank 3D apk oyunu ile çok eğlenceli bir oyun oynamaya ne dersiniz? Oyun da bütün basketleri en kısa zamana da sen at ve oyunun birincisi de sen ol.

Jump Dank 3D oyununu oynaya bilmeniz işin kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza yüklemeniz yeterlidir. Oyunu oynaya bilmeniz için herhangi bir üyelik kayıt gibi bir işlem yapmanız gerekmektedir sadece oyun oynayabilmeniz için oyunu kullandığınız cihaza yüklemeniz yeterlidir. Jump Dank 3D Oyunu çok kolay bir oyundur. Eğer ilk kez oynuyor iseniz çok az bir zorlanma yaşayabilirsiniz. Bu zorlanmayı da oyuna birkaç kez oynayarak geçirebilirsiniz, bu oyun çok zor olduğu kadar da çok eğlenceli bir oyundur. Oyunu oynamaya başladığını zaman zamanın ne kadar da hızlı geçtiğini fark edeceksin, Çok keyif alarak oynamaya devam edeceksiniz.

Jump Dank 3D Oyununu çok daha hızlı oynaya bilmen için kullanmakta olduğunuz android cihazlarınıza indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer isterseniz de kullandığınız ios cihazlarınıza yükleyerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu oyunda size bir karakter verilmektedir bu karakter ile yapmanız gereken tek şey sürekli olarak basket atmanız, karşınıza çıkan bütün engellere rağmen basket atmanız gerekiyor. Oyundaki karakterini sürekli bir şekilde zıplamaktadır ve elinde sürekli bir top vardır bu topu karşıdaki potaya atmaya çalışmaktadır her atamadığında aşağı indiğinde yeni bir top almaktadır. Tekrar bir basket atma şansı kazanmaktadır bir basket atana kadar bu şekilde devam etmektedir her bir basket attıktan sonra bir sonraki basket potasına geçmektedir bu geçişi de trambolin üstünden çok daha fazla zıplayarak geçmektedir.

Eğer sizde bu şekilde eğlence dolu bir oyun oynamak istiyorum seni kullanmakta olduğunuz cihazınızın hemen oyunu yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz keyifli ve eğlenceli oyunlar dilerim.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: VOODOO
  • Dosya Boyutu: 164MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence