Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Join Clash 3D

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Join Clash apk oyunu ile kendi ordunu kurup ve kendi sarayını, kendi kaleni kurarak diğer rakip kalelerini yıkmaya hazır mısın?


Join Clash apk oyunu ile kendi ordunuzu toplamaya ve ütün oyunların lideri olmaya hazır mısınız?

 

Join clash oyununu ister seniz kullanmış olduğunuz android cihazınıza yükleyerek kullanabilirsiniz, ister seniz de kullanmakta olduğunuz ios cihazlarınıza yükleyebilir ve oyunu oynayabilirsiniz. Bu oyunu kullandığınız cihaza yüklediğiniz zaman size bir mesaj göndermektedir bu mesajda ise oyunun size bildirim göndermek istediğini söylemektedir ve sizden izin istemektedir, siz de izin ver veya izin verme seçeneklerini seçerek cevap verebilirsiniz.

 

Join clash apk oyununun oynanışı çok, çok kolaydır ve çok kolay olduğu kadar da çok eğlenceli, çok keyif verici bir oyundur. Oyunun oynanışı sadece iki hamle ile oynanmaktadır, bu hamleler ise sağ ve sol olmaktadır, oyunun belirli yerlere renksiz bir karakter koşmuştur siz de bu renksiz karakterlerin üzerine giderek kendi renginize çevirmeniz gerekiyor. Sizin renginiz ise mavidir. Bu renksiz karakterleri kendi renginize çevirdiğiniz zaman yani mavi renk yaptığınız zaman bütün renksiz karakterler sizin askeriniz olmaktadır.

 

 

Diğer kuledeki askerler ile savaşarak karşı rakibin kulelerini almanız gerekiyor, bu renksiz karakterleri kendi renginize çevirdiğiniz zaman yani mavi renk yaptığınız zaman karşı rakibin kulesine ulaşmaya çalışmaktasınız, karşı rakibin kulesine ulaşmaya çalışınca yolda karşınıza biden fazla engeller çıkmaktadır, bu engellere yakalanmadan karşı rakibin kalesine ulaşmaya çalışacaksınız. Eğer o engellere yakalanır iseniz o engele çarpan askeriniz ölmektedir ve kaşı rakibin kalesine ulaştığınız zaman çok az sayıda askeriniz kalmış ise karlı rakibin askerleri sizi öldüre bilir ve o kaleyi alamazsınız.

 

Eğer siz de bu şekilde eğlenceli, parkurlu bir savaş oyunu oynamak isterseniz kullanmış olduğunuz cihaza çok hızlıca indirerek oyunu oynamaya ve kullanmaya başlayabilirsiniz keyifli eğlenceli oyunlar dilerim.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Supersonic Studios LTD
  • Dosya Boyutu: 283MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence