Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

İyi Pizza, Güzel Pizza

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Hiç pizzacı dükkanın olduğunu hayal ettin mi? size verilen siparişleri doğru bir şekilde yaparak en iyi pizzacı olmaya ne ersiniz?


Good Pizza, Great Pizza apk oyunu ile size gelen bütün müşterilere en iyi pizzaları yapmaya hazır mısınız?

 


 Great Good Pizza Pizza oyununu oynaya bilmeniz için kullanmak da olduğunuz cihaza yüklemeniz gerekiyor, daha sonra istediğiniz gibi oyunu oynayabilirsiniz. Bu oyunu oynayabilmeniz için kullanmakta olduğunuz android cihazlara yükleyerek oyunu oynayabilirsiniz, iste seniz de ios cihazlarınıza yükleyerek oyunu oynayabilirsiniz.

 

Oyunu cihazınıza yükledikten sonra oyun siz den herhangi bir üyelik veya kayıt gibi bir işlem istememektedir, direk oyuna giriş yapabiliyorsunuz. Oyuna ilk girdiğiniz zaman oyun size bir mesaj göndermektedir bu mesaj da şöyledir; Good Pizza, Great Pizza oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj gönderiyor siz de bu mesaja izin ver ya da izin verme seçeneklerini seçerek oyuna devam ediyorsunuz. Oyuna giriş yaptıktan sonra oyun sizin hangi yılda doğduğunuzu soruyor siz de hangi yılda doğduğunuzu seçerek oyuna devam ediyorsunuz.

 

Oyunu oynamaya başladığınız zaman bir pizza şubesinde işe başlıyorsunuz, hemen ardından bir pizza ustası yanınıza geliyor ve size işi öğretiyor siz de ustanızın size öğrettiği pizzaların yapımını öğrenerek pizza yapmaya başlıyorsunuz. Size gelen müşterilerin önce siparişini alıyorsunuz, pizzasının içinde olmasını istediği veya olmasını istemediği malzemeleri sizlere söylüyor siz de o isteklere göre müşterinin siparişlerini çok hızlı bir şekil de yaparak teslim ediyorsunuz.

 

Müşterinin size verdiği pizza siparişini nasıl mı yapacaksınız? Hemen size anlatıyorum; müşteriden siparişi aldıktan hemen sonra siparişi hazırlamaya gidiyorsunuz, önceden hazırlanmış olan hamurları alıp açıyorsunuz yuvarlak bir şekle getiriyorsunuz, daha sonra tekrar önceden hazırlanmış olan sosu alıp açtığınız hamurun içine yayıyorsunuz ama hiçbir yer açık kalmayacak açtığınız hamurun her tarafına eşit bir şekil de sosu yaymalısınız, daha sonra sosun üstüne peynir döküyorsunuz bu da aynı şekil her tarafına eşit bir şekilde yayınız gerekiyor. Hazırladığınız hamuru son aşamalardan biri olan pişirme aşamasına götürmeniz gerekiyor pizzanızı alıp fırını bir tarafından koyuyorsunuz, pizza piştikten sonra diğer taraftan çıkmaktadır hazır olan pizzanızı fırından çıkartarak her tarafı eşit bir şekilde kesmeniz gerekiyor, kestikten sonra karton kutu ile paketleyip siparişi müşteriye verebilirsiniz.

 

Eğer siz de bu şekilde bir pizza oyunu oynamak isterseniz kullanmak da olduğunuz cihazlara çok hızlı bir şekilde yükleyerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, bol keyifli ve eğlenceli oyunlar dilerim.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: TapBlaze
  • Dosya Boyutu: 126MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence