Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Instagram

Puan: 1.00 (Oylar: 1)

Instagram APK indir. Sosyal platformun en yaygın ve en gelişmiş, bilindik olan uygulamalarındandır.

Instagram apk indir. Sosyal platformun en yaygın ve en gelişmiş, bilindik olan uygulamalarındandır. Ulaşımın en hızlı ve en kolayıdır Instagram'a belirli sürelerde gelen güncellemeleriyle eskisinden kat kat iyi özelikler gelmektedir. Instagram sayesinde hayatımız kat kat hızlanmıştır, tanımak görmek istediğimiz kişilerin vidolarını, fotoğraflarını çok hızlı bir şekilde görebiliriz tanımak istediğiniz insanlara çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Siz de kendinize bir profil açıp kendi istediğiniz kullanıcı adınızı yazıp kullanmaya başlaya bilirsiniz, seçtiğiniz video veya fotoğrafı paylaşa bilirsiniz. Tabi ki bu paylaştığınız video, fotoğrafı görmesini istemediğiniz kişileri engelleye bilir veya gizleye bilirsiniz. Instagram'da sadece fotoğraf ya da video paylaşmakla bitmiyor, istediğiniz gün istediğiniz kadar hikaye paylaşa biliyorsunuz. Aynı şekil burada da hikaye gizleye biliyorsunuz görmesini istemediğiniz kişileri.

Instagram apk da arkadaşlarınızla birlikte sohbet gurupları açıp sınırsız konuşmalar yapabilirsiniz bir de Instagram da keşfet özelliği vardır burada diğer kullanıcıların paylaştığı video ve fotoğraflar karşınıza çıkmaktadır. Burada eğlence, hüzün, aşk gibi içerikler paylaşılıyor genellikle ama içerik sınırı yoktur istediğiniz gibi paylaşımlar yapabilirsiniz. Instagram'da kendi tanıdığınız insanları takip edebilir veya engelleye bilirsiniz.
Instagram sayesinde çok sayıda para kazanan, geçimini sağlayan insan vardır. Siz de eğer bu şekil para kazanmak isterseniz düzenli bir şekilde içerik paylaşmanız ve çok fazla aktif olmanız gerekiyor, hesabınızın gizli hesap olmaması lazım ve onaylanmış hesap olması gerekiyor. Bu özelikleri uygulayıp aktif bir hesap olarak Instagram'dan geçiminizi sağlaya bilir ve para kazana bilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Medya
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Instagram
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence