Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

IMVU

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Imvu APK, daha önce her hangi bir sosyalleşme oyunu oynadınız mı? Eğer oynamadıysanız imvu tam olarak size göre olacaktır.

Imvu APK, daha önce her hangi bir sosyalleşme oyunu oynadınız mı? Eğer oynamadıysanız imvu tam olarak size göre olacaktır. Çünkü bu oyunla birlikte yeni insanlar ile tanışarak yeni arkadaşlar edineceksiniz. Daha fazlası ise insanlar ile uzun soluklu ilişkiler kurabilirsiniz. Imvu’da geçireceğiniz her dakika adeta her öncekinden daha zevkli bir hal alacaktır. Durmadan iletişim içerisinde kalmak ve insanlarla tanışmak deneyimini elde etmek. Tanışacağınız insanlar sizlere yeni şeyler öğretebilir veya siz tanıştığınız kişiler ile iletişimde kalarak onlara yeni şeyler öğreterek, yeni deneyimlere yelken açabilirsiniz.

Oyun içerisinde bulunan tonlarca şey var. Örnek vermek gerekirse, oyun içerisinde bir adet kişisel karakter bulunmaktadır. Bu karakteriniz ile mağaza sayfasına gidiniz. Kendine özel, kendi dünyanınız da istediğiniz şekilde karakterinize kıyafet giydirin. Veya karakteriniz baştan yaratarak istediğiniz saç, yüz ve bunun gibi yüzlerce özelliği seçerek sadece tıkla karakterinize uygulayabilirsiniz. Karakterimizi hazırladık. Karakterimiz hazır. Şimdi sıra yeni insanlar bularak onlarla birlikte sosyalleşmek. Odalar bölümüne gidiniz ardından filtreden istediğiniz seçenekler ile odaları filtreleyin. Ardından karşınıza çıkan odalardan bir tanesine veya diğer seçeneklerdeki odaları değerlendirerek giriniz. Tamamdır, hazırsınız! Artık odada bulunan insanlar ile konuşarak, onlar ile sosyalleşin ve onlar ile tanışarak daha da kaynaşın.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: IMVU, Inc.
  • Dosya Boyutu: 54M
  • İndirme Sayısı: 5
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence