Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Human Puzzle

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Human Puzzle apk oyununu oynayarak eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirmeye ne dersiniz? Gereken hamlelerin en iyisini yap ve bütün bölümleri geç oyunun en iyisi sen ol.

Human Puzzle apk oyunu ile çok çok eğlenceli bir oyun oynamaya ne dersiniz? Human Puzzle oyununu oynaya bilmeniz için kullanmak da olduğunuz cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Oyuna giriş yapıp oyunu oynaya bilmeniz için oyum siz den her hangi bir üyelik ve kayıt gibi bir işlem istememektedir, oyunu cihazınıza yüklemeniz yeterlidir.

Human Puzzle oyununu çok hızlı bir şekilde kullandığınız android cihazınıza indirebilirsiniz ve oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, isterseniz de kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza da yükleyerek de oyunu oynaya bilirsiniz ve çok eğlenceli zamanlar da geçire bilirsiniz. Human Puzzle oyununu gönül rahatlığı ile sizlere tavsiye edebilirim, neden diye sorar iseniz; human puzzle oyununu kendim de sürekli ve düzenli olarak da oynamaktayım çok keyifli bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

sizlere oyundan bahsetmem gerekirse şunları söyleyebilirim: Human Puzzle oyunu çok eğlenceli bir oyundur. Oyunun oynanışı çok koladır eğer ilk kez oynayacak iseniz ilk bir kaç oyumda çok az zorluk çekebilirsiniz ama sonraki bölümler de çok iyi oynaya bileceğinize eminim. Human Puzzle oyunu çok zevkli ve çok da eğlenceli olduğu kadar da, çok da kolay bir oyundur ve öğrenmesi de çok kolaydır.

Human Puzzle oyununu oynamaya başladığınız zaman karşınıza bir karakter çıkacaktır ve bütün oyunu bu karakter ile oynayacaksınız. Oyun da yapmanız gereken görevler vardır bu görevleri yaparak oynadığınız seyeyi geçmektesiniz, ve bu görevleri yaparken de size bazı ödüller, puanlar ve altınlar da sunulmaktadır bu ödülleri toplaya bilmeniz için oyundaki karakterinizi o ödülerin üstüne götürmeniz gerekiyor bu şekilde ödülleri toplamış olursunuz. Karakterinizi çok kolay bir şekil de haraket ettire biliyorsunuz, oyunu oynadığınız cihazın her hangi bir yerine dokunarak hareket butonunu ortaya çıkartıyorsunuz, bu buton sayesin de oyunda ki karakterinizi istediğiniz yöne hareket ettirebilirsiniz. Oyun da karşınıza çıkan bazı engelleri aşabilmemiz için de size farklı farklı araçlar sunulmaktadır, bu araçları en mantıklı bir şekil de kullanarak o bölümü geçmeye çalışacaksınızdır bu şekil de bütün bölümleri geçeceksinizdir.

Eğer siz de bu şekil de keyifli ve eğlence dolu bir oyun oynamak isterseniz. Kullandığınız cihazınıza hem oyunu indirerek oyunu oynamaya başlaya bilirsiniz şimdiden hepinizi bol keyifli ve eğlenceli oyunlar dilerim.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: 8SEC Games
  • Dosya Boyutu: 157MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence