Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Hill Climb Racing

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Hill cilmb racing oyunu dünyaca bilinen ve oynanan bir araba oyunudur.


Hill Climb Racing apk oyunu dünyada bilinen ve oynanan bir araba oyunudur, bu oyunda sürekli olarak oyun soldan, sağa doğru akmaktadır, oyundaki tek amaç kilitli olan bütün araçların, bütün yolların kilidini açmanızdır. Bu oyun android ve ios cihazlarınızda kullanabilirsiniz ve oynayabilirsiniz, oyunu oynayabilmek için oyunu cihazınızda yüklemeniz yeterlidir, sizden üyelik gibi bir şey istememektedir, oyunu yükledikten sonra istediğiniz gibi oynaya bilirsiniz.

Oyunu yükleyip oynamaya başladığınız zaman oyun sizi çok kötü bir arabayla oyuna başlatmaktadır, sizde o arabayla oyuna başlayıp ister oyunun size verdiği arabanın gücünü değiştirebilirsiniz isterseniz de oyunda olan diğer arabaları alabilirsiniz, tabi bu değişikleri yapabilmeniz için belirli miktarda paraya ihtiyacınız vardır, bu parayı da oyunu oynaya oynaya kazanacaksınızdır.

Oyunu biraz daha gerçeğe yakın olması için yakıt özeliği de koymuştur, aldığınız yol uzunluğuna göre yakıt azalmaktadır, bu yüzden oyun içinde belirli yerlerde yakıt bidonları vardır mutlaka bu yakıt bidonlarını almanız gerekiyor, eğer yakıt bidonlarını almaz iseniz oyun da çok yol alamadan oyunu kaybetmiş olursunuz.

Oyunda birçok araba çeşitleri de vardır motor, araba, dağ arabası, otobüs, kar motoru gibi birçok çeşit araç vardır. Ve birçok yol seçeneği de vardır karlı yol, engeli yol, uzay yolu gibi birçok yol seçeneği de vardır. Sizde daha fazla eğlenceli zaman geçirmek istiyorsanız hill climb racing apk oyununu indirerek oynaya bilirsiniz.

 


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Fingersoft
  • Dosya Boyutu: 91MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence