Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Hide 'N Seek!

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Hide N Seek! Apk oyunu ile eğlence dolu bir kaçış oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyunu çok hızlı bir şekil de kullandığınız cihazlarınıza indirin ve oyunu dilediğiniz kadar oynamaya başlayan.

Hide N Seek! Apk oyunu ile eğlence dolu bir kaçış oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyunu çok hızlı bir şekil de kullandığınız cihazlarınıza indirin ve oyunu dilediğiniz kadar oynamaya başlayan.

Hide N Seek! oyununu ilk oynamaya başladığınız zaman çok az sıkılabilir veya oyunu oynamak istemeyebilirsiniz. Ama ben sizin yerinizde olsam oyunu bir kaç seviye geçinceye kadar oynamaya devam ederdim, neden diye sorucak olursanız hemen açıklayayım; oyunun ilk bölümleri çok az sıkıcı olabiliyor ama bölümleri geçtikçe oyun çok çok eğlenceli bir oyun olmaya başlıyor. Bütün boş zamanlarınız da bu oyunu oynamak isteyeceksiniz, hatta bu oyunu oynaya bilmek için kendinize boş zaman ayırmaya çalışıcaksınız, bütün işlerinizi hızlı hızlı yapmaya başlayacaksınız bu oyunu daha fazla oynayabilmek için.

Hide N Seek! oyununun oynanışı da çok kolaydır. Oyunu oynamak için yüklediğiniz cihazınızın ekranının her hangi bir yerine dokunarak oyundaki karakterinizi hareket ettirebiliyorsunuz, oyunda ki karakterinizi gerçek hayatta ki bir insan gibi hareket ettirebiliyorsunuz, geriye? İleriye, sağa ve sola her yöne hareket ettirebiliyorsunuz. Oyunda sizinle birlikte bir kaç kişi daha vardır, bir de sizi yakalamaya çalışan bir karakter vardır. Sizin ve sizinle birlikte kaçan diğer karakterler sizi yakalamaya çalışan karakterden oyun sonuna kadar kaçması gerekiyor, oyun başladığı zaman belirli bir süre vardır bu süre doluncaya kadar sizi yakalamaya çalışan karaktere yakalanmaz iseniz oyunu kazanmış oluyorsunuz. Oyun da bir labirentin için de oynamaktadır, oyunun oynanması çok kolay ve çok da zevklidir.

Hide N Seek! oyununu çok daha hızlı bir şekil de oynamak isterseniz eğer oyunu hemen kullandığınız android cihazlarınıza indirerek rahat ve kolay bir şekil de oynamaya başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de oyunu kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza da yükleyebilir dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Supersonic Studios LTD
  • Dosya Boyutu: 176MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 03, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence