Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Helix Jump

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Helix Jump apk oyunu ile bütün seviyeleri geçerek oyunun en iyisi olmaya ne dersiniz? bütün engellere rağmen oyunu sen bitir. karşınıza çıkan engellerden geçerek sürekli hareket halin de olan sitemi en alt tabakasına ulaş ve oyunu bitir.


Helix Jump apk oyunu ile diğer çoğu eğlence oyunundan farklı bir eğlence oyunu oynama ne dersiniz? Helix Jump oyununun oynaya bilmeniz için kullanmak da olduğunuz cihaza yüklemeniz yeterlidir. Oyunu oynaya bilmeniz için oyun sizden her hangi bir üyelik ve benzeri bir şey istememektedir oyunu yüklemeniz oynamanız için yeterlidir.

 

Helix Jump oyununun oynaya oynayabilmeniz için kullanmak da olduğunuz android cihazlarınıza yükleyerek ve oyunu oynayabilirsiniz, ister seniz de kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza da indirerek oyunu oynayabilirsiniz.

 

Oyunun oynaması çok çok kolaydır ve çok kolay olduğu kadar da çok da eğlencelidir oyunun oynanması. Helix Jump oyunu sürekli olarak hiç durmadan dönen bir sitem üzerine kurulmuş bir oyundur. Bu oyundaki amacınız sürekli olarak dönen sitemin en alt tabak'sına ulaşmanızdır, oyuna başladığınız zaman sürekli dönen sitemin en üstüne oyuna başlamaktasınız. Sürekli dönen sitemin içinde bağlı olan engeller ve parkurlar vardır bu engellerin bazı kısımları kesiktir yani deliktir siz de o delikten en alt tabakaya ulaşmaya çalışmaktasınız.

 

Oyunu oynarken size her hangi bir karakter verilmemektedir, size sadece bir renkli top verilmektedir. Bütün bölümleri, bütün seviyeleri o renkli top ile geçmek desiniz ve her seviye geçtiğiniz zaman puan, para kazanmak dasınız o para ile de oynadığınız topu değiştirebiliyorsunuz bir de oynadığınız topun rengini değiştire biliyorsunuz.

 

Eğer siz de bu şekilde eğlenerek keyifli zaman geçirmek isterseniz hemen oyunu cihazınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz, keyifli ve bol eğlenceli oyunlar dilerim.  


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: VOODOO
  • Dosya Boyutu: 248MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence