Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Hayat Eve Sığar

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Hayat eve sığar uygulamasından kendi sağlığınızı daha iyi bir şekilde koruya bilirsinzin.

Hayat eve sığar apk indir uygulaması sağlık bakanlığı tarafından çıkartılan bir uygulamadır, ne yazık ki şuan gündemde olan (covid19) hastalığı yüzünden çıkartılan bir uygulamadır, bu Covid19 hastalığı kişiden kişiye bulaşan, ölümcül bir hastalıktır. Bu hastalığın bulaştığı kişi hayat eve sığar uygulamasına yansıtılmaktadır, okul girişinde, iş girişinde, kurumsal yerlere giriş yapılırken hayat eve sığar uygulamasında, kendinize ait olan QR kodu başka bir telefonla okutup, covid19 hastalığına önceden yakalanmış veya yakalanmamış olduğunu görmektedir, bu sadece o kişinin covid19 hastalığına yakalandığına göstermiyor, ilk olarak birinci dereceden akrabalarını anne, baba, abla, abi, kardeş gibi kişilerin de covid19 hastası olup olmadığını görebiliyorlar, bir öğrenci sabaha okuluna giriş yaparken o öğrencinin sağlıklı olduğunu göre biliriz, ateşinin olmaması, kuru öksürüğünün olmaması, kemik ağrısının olmaması, halsizliğin olmaması gibi durumlar, o kişinin sağlıklı olduğunu belirtmektedir ama kişinin taşıyıcı olup olmadığı bilinmiyor, eğer ailesinden birinin Covid19 hastalık testi pozitif ise bu aileden olan kişilerin taşıyıcı olup başka bünyesi güçsüz olan kişilere bulaştırma olanağı çok fazladır, bir ailenin covid19 testi pozitif çıkmış ise hayat eve sığar uygulamasının QR kodu ile ortaya çıkmaktadır, bu sayede taşıyıcı olama, bulaştırma riski çok fazla azaltılmaktadır.


Hayat eve sığar uygulaması android ve ios'da kullanıla biliniyor. Uygulamada covid19 hastalığına yakalanmamız için yardımcı olan bir çok özelik vardır bunlardan biri. Harita kısmında covid19 hastalığına yakalanın kişilerin ev konumundan haritaya kırmızı bir alan göstermektedir, bu kırmızı bölgede de riskli bölge olarak uyarmaktadır. Bir diğer özelik ise Bluetooth aktif ederek çevrenizdeki kişilerle (bir buçuk) sosyal mesafeyi korumanızı sağlamak, gün sonunda sizin kaç kişiyle soysal mesafeyi geçtiğinizi, kaç covid19 hastalığı belirtisi olan kişilerle yan yana olduğunuz gösteren bir özelik vardır. Hayat eve sığar apk uygulamasında, her gün kendiniz Covid 19 testi yapabiliyorsunuz, test ol kısmına basarak, kendinizde hissettiğiniz ağrıları Covid 19 hastalığının belirtileri varsa eğer karşınızdaki panelden seçerek covid19 hastası olup olmadığınız veya riskli olup olmadığınızı öğrene bilirsiniz. Sağlıklı bir hayat sürdüre bilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Güvenlik
  • Platform: Android
  • Yayıncı: T.C. Sağlık Bakanlığı
  • Dosya Boyutu: 57MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence