Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Hay Day

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Hay Day APK indir oyunu çok bilinen çok sevilerek oynanan ve kullanılan bir oyundur.

Hay Day APK indir oyunu çok bilinen çok sevilerek oynanan ve kullanılan bir oyundur. Bu oyunun amacı kendinize bir çiftlik kurarak para kazanmanız gerekiyor. Oyuna giriş yapabilmeniz için e-posta veya Facebook kısmından girmeniz gerekiyor, oyuna kendi arkadaşlarınıza la da girebilirsiniz, oyunda sürekli boş arazilerinize sebzeler, meyveler ekmeniz gerekiyor, meyveniz, sebzeniz kalmamış ise oyuna birlikte girdiğiniz arkadaşınızdan meyve ve sebze alabilirsiniz. Bu durumu sadece paranız olmadığı zaman yapabilirsiniz, diğer durumda oyunu oynadığınız arkadaşınız sizin paranızın olup olmadığını göre biliyor, paranızın olduğunu görürse size yardımda bulunmaz.

Oyunda ektiğiniz meyveleri, sebzeleri ve pişirdiğiniz ekmekleri oyundan olan diğer çiftçi insanlara da satabilirsiniz. Bu şekilde de para kazana bilirsiniz, kendi çiftliğinizi daha çok geliştire bilir veya düzenleye bilirsiniz. Oyunda çeşitli görevler de vardır bu görevler çiftliğinizin içinde yer almaktadır, bu görevlerde sizden belirli sebze, meyve, ekmek gibi şeyler istemektedir. Bu panoda altı görev vardır, görevlerin hepsini tamamladığınız zaman sizin çiftliğinize bir kamyon geliyor ve bu kamyon tamamladığınız görevdeki istenen meyve, sebzeyi almaktadır ve sizde bu şekil de para veya puan kazanmaktasınız.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Supercell
  • Dosya Boyutu: 127M
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence