Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Grass Cut

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Gass Cut apk oyunu ile eğlence dolu bir çim biçme oyununda ne dersiniz? Gass Cut oyununu hemen kullanmak da olduğunuz cihazınıza indirin ve eğlence dolu bir oyunu oynamaya başlayın.

Gass Cut apk oyunu ile eğlence dolu bir çim biçme oyununda ne dersiniz? Gass Cut oyununu hemen kullanmak da olduğunuz cihazınıza indirin ve eğlence dolu bir oyunu oynamaya başlayın.

Gass Cut oyununu cihazınıza indirdiğiniz zaman çok hızlı bir şekil de oyunu oynamaya başlayabiliyorsunuz. Oyunu oynaya bilmeniz için her hangi bir üyelik, kayır gibi işlemler yapmanıza gerek yoktur oyun cihazınıza yüklemeniz yeterlidir.

Oyunu çok daha hızlı bir şekil de oynamak isterseniz oyunu hemen kullanmak da olduğunuz android cihazlarınıza indirerek dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz, eğer ister seniz de kullandığınız ios cihazlarınıza da oyunu indirerek oynaya bilir ve eğlence dolu zamanlar geçirebilirsiniz.

Oyunun oynanışı da çok aşırı kolaydır. oyun da bir adet sürekli dönen bir makine vardır bu makine çift taraflıdır, bir çubuk üzerin de düşünün ve bu çubuğun da kendi etrafında da döndüğünü düşünün. Bu uzun olan tarafı kendi etrafın da döndüğü zaman sizin onun yerine değiştirme şansınız oluyor. Oyunu yüklediğiniz cihazın ekranına bir kere dokunduğunuz zaman zemine sabiti olan kısım yer değiştiriyor ve bu şekil de sizden istenilen alanın her yerindeki otları kesmiş oluyorsunuz, yeni, güzel, renk renk çiçekler ekmiş oluyorsunuz. oyun bu şekil de devam etmektedir, eğer siz de bu şekil de eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz oyunu hemen cihazınıza indirin ve dilediğiniz kadar oynamaya başlayın.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Full Fat
  • Dosya Boyutu: 102MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 24, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence