Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Google Chrome

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Google Chrome APK ile daha hızlı bir tarayıcı deneyimi? Google Chrome size diğer tarayıcılardan farklı çok hızlı bir internette gezinme deneyimi sunuyor.

Google Chrome APK ile daha hızlı bir tarayıcı deneyimi? Google Chrome size diğer tarayıcılardan farklı çok hızlı bir internette gezinme deneyimi sunuyor. En iyi şekilde kodlanmış ve optimize edilmiş olan, Chrome APK ile hız kesmeden internetten istediğiniz içerikleri aratabilir veya istediğiniz web sitelerini dilediğinizce gezebilirsiniz. Her yeni bir internet sitesi deneyimi size daha farklı şeyler katacaktır. Google firması tarafından geliştirilen bu Chrome Android APK her geçen bir adım daha ileriye çıkıyor. Diğer tarayıcılardan sıyrılarak kendisini parlayan bir güneş gibi adeta gösteriyor.

Dilerseniz, Chrome ile sınırsız sekme açabilirsiniz. Diğer tarayıcılarda bunu yaptığınız taktirde, donma veya kasma sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Fakat, artık Google Chrome ile bu söz konusu dahi değildir. En hızlı şekilde, mail servislerinin sitelerine ulaşarak, size gelmiş olan mailleri kontrol edebilirsiniz. Veya, canınız mı sıkıldı? Youtube girerek, istediğiniz videoları açarak dilediğinizce istediğiniz videoları izleyip zevkli dakikalar geçirebilirsiniz. Aklınıza takılan bir soru mu var? O zaman, Google adresine girerek, kafanızda bulunan sorunu veya çözümü aratarak istediğiniz sonuçlara hızlıca ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: İnternet
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Google LLC
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence