Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

getir

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Getir apk uygulamsı ile evinizde, ofisinizde oturarak evinizin bütün ihtiyaçlarınızı, kendi ihtiyaçlarınızı sipariş verebileceğiniz bir uygulamadır ve verdiğiniz sipariş bir kaç saat içinde size ulaşmaktadır.

Getir apk uygulamsı ile olduğunuz yerden istediğiniz yiyeceği, içeceği, meyve ve sebzeyi isteyebilirsiniz. Bu uygulamayı hem android hem de ios cihazlarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz. Getir uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra bir kayıt işlemi de yapamnız gerekiyor, bunun için telefon numaranız veya e-posta adresinizi yazarak kayıt oluşturabilirsiniz. Evinize, şirketinize, ofisinize ürün sipariş edebilmeniz için getir uygulamasından arama kısmına basmanız gerekiyor, daha sonra satın almak istediğiniz meyveyi, sebzeyi, içeceği ve bunun gibi bir çok ürünün ismini yazarak sepete ekleyebilirsiniz, tabi bu ürünlerin adetini veya kilosunu da seçmeniz gerekiyor.

Sipariş verme işini bitirdikten sonra o an olduğunuz konumu da seçmeniz gerekiyor veya siparişi göndermek istediğiniz konumu seçmeniz gerekiyor, bu girdiğiniz konum sayesinde istediğiniz sipariş istediğiniz konuma gitmektedir. Getir uygulamasından verdiğiniz sipariş hazır olduğu zaman, çalışanlar tarafından paketlenerek kurye çalışanlarına  verilmektedir. Siparişiniz yola çıktığı zaman size siparişi ulaştıran kişinin bilgileri de size gelmektedir, siparişi getiren kişinin nerde olduğu, hangi yoldan geldiği, nekadar hızlı bir şekilde geldiğini de görebiliyorsunuz, ve o kişinin ismini, soyismini ve fotoğrafını da görebilmektesiniz.


Getir uygulamsının yetkili kişileri uygulamayı, çalışanları beğenip veya beğenmediğinizi göre bilmek için bir puanlama sitemi de oluşturmuştur. Bu puanlama siteminde bir ile beş arası yıldız verebilmektesiniz, yada çalışanlar hakında yorum kısmından yorum yapabilirsiniz, bu sayede getir uygulamasında olan yetkili kişiler çalışanlarını  kontroledebiliyor ve uyarılar yapabiliyor.

Eğer sizde getir uygulamasından güvenilir bir şekilde bulunduğunuz konuma ihtiyacınız olan ürünleri sipariş verebilmek istiyorsanız uygulamayı kullandığınız cihazınıza indirerek güvenilir bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: İnternet
  • Platform: Android
  • Yayıncı: getir
  • Dosya Boyutu: 100MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence