Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Gear Race 3D

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Gear Race 3D apk oyunu eğlence dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? oyunu kullanmak da olduğunuz cihazınıza yükleyin ve eğlence dolu zamanlar geçirin.

Gear Race 3D apk oyunu eğlence dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? oyunu kullanmak da olduğunuz cihazınıza yükleyin ve eğlence dolu zamanlar geçirin. oyunu oynama başladığınız ilk zamanlar çok sıkıla bilir ve aynama isteği olmaya bilir, bunun sebebi ise oyun ilk bölümlerin de, ilk seviyelerin de sizi oyunu alıştırmaya çalışıyor yani oyunu size öğretmeye çalışıyor. Bu yüzden oyundan sıkılma oyunu oynamama gibi hatalarda sıkın bulunmayın, oyunun ilerledikçe ve seviyeleri geçtikçe daha da zevkli ve eğlenceli bir oyun olmaya başlıyor, siz de daha fazla oyunu oynamaya başlayacaksınızdır.

Gear Race 3D oyununu cihazınıza yüklediğiniz zaman oyunu oynamaya başlayabiliyorsunuz. Neden diye merak ediyor iseniz hemen açıklayayım; bu oyun bazı oyunlar oyunu oynayabilmeniz için, oyuna giriş yapabilmeniz için sizden bir üyelik ve kayıt gibi işlemeler istememektedir, oyunu kullandığınız cihazınıza indirmeniz oyunu onamanıza yetiyor. Oyunu ilk oynamaya başladığınız zaman oyunun size bir mesaj gönderiyor o mesaj da şöyledir; Gear Race 3D oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj geliyor. Siz de bu mesaja izin ver diyerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de izin verme diyerek de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Gear Race 3D oyununu çok daha hızlı bir şekil de oynamak isterseniz oyunu hemen kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza indirerek çok hızlı bir şekil de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, değer ister seniz de oyunu çok hızlı bir şekilde de kullandığınız android cihazlarınıza da oyunu indirerek dilediğiniz kadar oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir araba veriyor siz de bu araba ile en iyi dereceyi yapmaya çalışıyorsunuz. oyundaki arabanızı yönetme seçeneğiniz sadece hızıdır, size verilen arabayı ne sağa ne de sola hareket ettiremiyorsunuz ve oyundaki arabanızı da ne ileri ne de geri hareket ettiremiyorsunuz. Sadece oyundaki arabanızın hızlını ayarlayabiliyorsunuz, bunu da size verilen bir vites vardır o vitesi kullanarak arabanızı hızlandırıyorsunuz. Diğer rakiplerinizi geride bırakarak oyunun birincisi siz olun ve en dereceyi siz yapın.

Gear Race 3D oyunu bu şekil de ilerlemektedir. Eğer siz de bu şekil de eğlenceli, heyecan dolu bir oyun oynamak isterseniz hemen oyunu cihazınıza indirin ve bol keyifli, bol eğlenceli zamanlar geçirin.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Zynga
  • Dosya Boyutu: 120MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 23, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence