Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Gardenscapes

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Gardenscapes apk oyunu ile en iyi köşke sahip olmaya ne dersiniz? yardımcınızın size ilettiği bütün eksikleri tamamlayın ve oyunun en iyisi siz olun.


Gardenscapes apk oyunu ile eğlenceli zaman geçirmeye ve oyunun en iyisi olmaya hazır mısınız?

 

 

Gardenscapes oyununu oynaya bilmeni için ilk olarak kullanmak da olduğunuz cihazınıza yüklemeniz gerekiyor. Bu oyunu ister seniz android cihazınıza yükleyerek kullanabilir ve oynayabilirsiniz, isterseniz de kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza da yükleyebilir ve oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca bu kullanmakta olduğunuz cihaza tablet veya telefona yükledikten sonra oyuna giriş yapabilmeniz için her hangi bir üyelik, kayıt gibi bir işlem yapmanız gerekmiyor direk oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Oyuna giriş yaptıktan sonra oyun sizden sizin adınızı öğrenmek istiyor, tabi bur da isminizi kendi isminiz yazmanız gerekmiyor oyundaki karakterlerin size hitap etmesini istediğiniz bir isim de koyabilirsiniz. Oyunda kullanmak istediğiniz ismi seçtikten sonra oyun size bir kahya yani bir yardımcı vermektedir, bu kahya, yardımcı eksik olan her şeyi size bildirmektedir siz de ona göre hareket etmektesiniz.

 

Oyunda bütün eksikleri size bildiren bir yardımcı vardır, bu yardımcının ilettiği eksikleri tamamlaya bilmeniz için yeterli miktarda para ve yıldıza ihtiyacınız vardır. Bu parayı ve yıldızı da bazı oyunları oynayarak kazanmaktasınız, oyun size bazı görevler veriyor o görevleri kusursuz bir şekilde yerine getirir iseniz eksik olan bazı şeyleri tamamlaya bilmeniz için para ve yıldız kazanabilirsiniz. Bu şekilde oyunun en iyisi olabilir ve bütün eksikleri gidererek kendinize çok güzel bir köşk yapmış olursunuz.

 

 

Eğer siz de bu şekil de eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz kullanmakta olduğunuz cihaza oyunu hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz ve eğlenceli, keyifli zamanlar da geçirebilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Playrix
  • Dosya Boyutu: 311MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence