Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Gang Clash

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Gang Clash apk oyununu hemen indirin ve oyunun en iyi savaşçısı siz olun. Oyunun en iyi oyuncusu olmaya hazır mısınız?

Gang Clash apk oyunu ile eğlence dolu ve heyecan dolu bir savaş oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyunu çok hızlı bir şekil de kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza yükleyin ve dilediğiniz kadar oyunu oynamaya başalayın.

Gang Clash oyununu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir bildirim gönderiyor ve o bildirim de şöyle olmaktadır; Gang Clash oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir bildirim size geliyor. Bu bildirme bir cevap vermeden oyuna giriş yapamıyorsunuz, size gelen bu mesela da iki farkı şekil de cevap verebiliyorsunuz. Bu cevaplardan bir şöyledir  Gang Clash oyununun bildirim göndermesine izin ver, bir diğer cevap ise şöyledir; Gang Clash oyununun bildirim göndermesine izin verme cevabıdır. Bu iki cevaptan birini seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. 

Bu oyunun kullanıcılar tarafından çok fazla sevilen ve aynı zamanda da çok fazla oyunun kullanılmasına sebeb olan bir özellik vardır ve o özellik ise şudur; oyunu kullandığınız cihazınıza yüklediğiniz zaman istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman oyunu internetsiz  yani çevrim dışı oynayabileceksiniz. Bu özellik sayesin de oyunu istediğiniz zaman dilediğiniz kadar oynayabileceksiniz.

Oyunu çok rahat oynayabilmek ve oyundan çıkmak için kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza yükleyerek oyunu çok hızlı bir şekil de oynamaya başlaya bilirsiniz, eğer ister seniz de kullandığınız android cihazlarınıza da yükleyerek oyunu oynayabilirsiniz.

Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyunda iki farklı renk de karakterler göreceksiniz bu oyunda ki karakter sayısı da her zaman aynıdır. Sizin yapamanız gereken  şey ise farklı renk de olan karşı rakibe saldırım hepsini oyun dışı bırakmak bu şekil de bütün oyunların galibi siz olucaksınız ve en iyi oyuncu da siz olucaksınız.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: IEC Global Pty Ltd
  • Dosya Boyutu: 109MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 16, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence