Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Fun Race 3D

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Fun Race 3D apk oyunu ile bütün yarışların birincisi olmaya hazır mısınız? karşınıza çıkan engelleri geçin ve rakibinizi geri de barkın oyunun en iyisi siz olun.


FunRace 3D apk oyunu ile eğlenceli zamanlar geçirmeye ne dersiniz? Bu oyunu oynayabilmeniz için kullandığınız cihaza yüklemeniz yeterlidir. Oyunu onaya bilmeniz için oyunu cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Oyunu ilk indirdiğiniz zaman oyun size bir mesaj göndermektedir, bu mesaj ise şöyledir; FunRace 3D oyunu size bildirim göndermek istiyor diye mesaj göndermektedir. Siz de bu mesaja kabul et veya kabul etme seçeneklerini seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

 

FunRace 3D oyununun oynaya bilmeniz için kullandığınız android cihazlarınıza indirebilir ve oyunu oynayabilirsiniz, ister seniz de kullandığınız ios cihazlarınıza da yükleyerek oyunu oynayabilirsiniz.

 

Oyunu ilk oynamaya başladığınız zaman bir giriş paneli karşınıza çıkıyor bu giriş panelinden kendinize bir isim seçebilirsiniz veya kendi isminizi girebilirsiniz. Oyunu da sürekli olarak bir başka rakipler ile yarışmaktasınız, bu yarışın bir başlangıç noktası vardır bir de bitiş noktası vardır, başlangıçtan çok hızlı bir şekil de itiş noktasına gitmeniz gerekiyor. Tabi bu bitiş noktasına giderken de çok dikkatli bir şekil de gitmeniz gerekiyor. Oyun da karşınıza birçok engeller çıkacaktır bu engellere yakalanmadan oyunun bitiş noktasına gitmeniz gerekiyor.

 

FunRace 3D oyununun oynanışı çok zevklidir ve çok da kolaydır eğer oyunu ilk kez oynayacak sanız ilk birkaç oyun sizin için biraz zor olur ama birkaç oyun sonara oyunu tamamen çözmüş olursunuz ve çok eğlenceli zaman geçire bilirsiniz.

 

Oyun da size bir karakter veriliyor bu karakter ile engelleri geçmeniz gerekiyor, karakterinizi de nasıl mı hareket ettire bilirsiniz? Size verilen karakterin üstüne basarak karakterinizi hareket ettirebilirsiniz. Durmasını istediğiniz zaman da parmağınızı üstünden kaldırmanız yeterlidir.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Good Job Games
  • Dosya Boyutu: 222MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence